Normal Kullanımda Hızlı Olan İnternet YouTube'da Yavaş

Typer31

Hectopat
Arkadaşlar sitelerde gezinirken bir sıkıntı yok normal tıklıyorum anında açılıyor ancak YouTube'a giriyorum, neredeyse 2 dakika sürüyor YouTube'a girmesi. YouTube'a girse bile video izleyemiyorum. Kablo ile giriyordum, Wi-Fi ile bağlanıyım dedim yine girmiyor. Telefondan'da girmiyor ( Mobil veri ). Modemden internet hız testi yapıyorum değerler hep aynı çıkıyor, Ping 31, Jitter 2, Download 12.2

aw.PNG

Dün gece aradım Bakım var dediler, Telefonun kendi internetindende girmiyordu çok ağırdı.
Turk telekom. Telefonda Vodafone.
Ne bakımı yapıyor olabilirlerki bu işin içinde başka bi iş var :D

Muhtemelen sizin bölgenizde bir altyapı sıkıntısı var. Fakat hız testi yaptığınızda local serverlar üzerinden hız testi yapıldığı için sonuçlar yüksek çıkıyordur. Speedtest.net üzerinde test yerini Sofia'da bir yer seçerek test yapabilir misiniz ?

Ben arkadaşa sofia üzerinden test yapın dediğim için sunucu uzakta. Sanırım anlamadı
Evet siz demiştiniz Sofia üzerinden test yapın diye. Off hala sorun aynı youtube'a giremiyorum ne saçmalıktır yahu
Ayrıca sosyal medyayada girmiyor bilgisayardan. İnstagram, facebook telefondan modeme bağlanıyorum giriyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı