Normal oyunlarda ping olmuyorken Roblox'ta 1000 ms oluyor

ulandalha

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Roblox'ta yaklaşık 2 aydır ping sorunu yaşıyorum fakat bu benim internetim ile alakalı değil çünkü diğer Online oyunlarda pingim normal bir şekilde 60-80 ms'lerde oluyor fakat Roblox'taki herhangi bir oyunda pingim 1000'lere fırlıyor. Sorunun çözümünü çok aradım fakat bir cevap bulamadım. Bilgisi olan biri varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Roblox'un bu aralar çok sorunu var. Windows yazılımının yüklenmemesi, yüklü oyunu bir daha yükleme ekranına atması, Windows 7 outdated hatası gibi. Muhtemelen niye bir şeyleri değiştirirken bozmuşlardır. Bu aralar çok değişik güncellemeler geliyor.

Merhaba, Roblox'ta yaklaşık 2 aydır ping sorunu yaşıyorum fakat bu benim internetim ile alakalı değil çünkü diğer Online oyunlarda pingim normal bir şekilde 60-80 Ms'lerde oluyor fakat Roblox'taki herhangi bir oyunda pingim 1000'lere fırlıyor. Sorunun çözümünü çok aradım fakat bir cevap bulamadım. Bilgisi olan biri varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkür ederim.

Sunucu ile alakalıdır hocam.
Private Server'larda bile minimum 300 ping alıyorum hocam

Sunucu ile alakalıdır hocam.
RobloxScreenShot20240309_151920946.png

Bu da normal sunucuda.

Dosya Ekleri

• RobloxScreenShot20240309_151321843.png
    RobloxScreenShot20240309_151321843.png
    2,6 MB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Private Server'larda bile minimum 300 ping alıyorum hocam

Eki Görüntüle 2136641
Bu da normal sunucuda.
Özel sunucularla alakalı değil, sunucu konumuyla alakalı. Hindistan sunucusundan oynarsan tabi 1000 ping alırsın. Eğer sunucu konumu da Frankfurt ya da Hollanda ise o zaman Roblox'ta hata vardır silip tekrar yükle.

Yeni konular

Geri
Yukarı