Normal R6 ile Deluxe Edition Farkı

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
İlk baştakiyle deluxe edition arasında ne gibi farklar var? Ona göre alacağım.
409640

Deluxe Edition, oyunun ilk senesinde ki 4 sezonda gelen 8 operatörü veriyor sana ek olarak. Gold Edition, ilk senede ki 8 operatöre ek "Year 4 Pass" veriyor. Yani oyunun 4. yılında şimdiye kadar gelmiş ve gelecek olan operatörleri de alacaksın. (Oyun şuan 4. yılında zaten.) Ultimate Edition'da şimdiye kadar tüm sezonlarda gelmiş olan operatörleri ve Year 4 Pass veriyor. Hiç bilgin yoksa istediğin soruyu sorabilirsin. Ben çok detaya inmedim uzun olmasın diye.

Deluxe Edition, oyunun ilk senesinde ki 4 sezonda gelen 8 operatörü veriyor sana ek olarak. Gold Edition, ilk senede ki 8 operatöre ek "Year 4 Pass" veriyor. Yani oyunun 4. yılında şimdiye kadar gelmiş ve gelecek olan operatörleri de alacaksın. (Oyun şuan 4. yılında zaten.) Ultimate Edition'da şimdiye kadar tüm sezonlarda gelmiş olan operatörleri ve Year 4 Pass veriyor. Hiç bilgin yoksa istediğin soruyu sorabilirsin. Ben çok detaya inmedim uzun olmasın diye.

Standart Edition' a sahipken Deluxe paketi satın alıp yükseltme şansımız var mı?

Hayır , standart olanını hesabından silip tekrar alman gerekir.
Steam'de teknik olarak mevcut oyunu hesabından kalıcı olarak kaldırmam gerektiğini öğrenmiştim. Ama Voidu' da Ubisoft indirimleri başlayınca direkt Uplay hesabımı Voidu' ya bağlayarak 48 TL'ye "Deluxe Edition" aldım. Sıkıntısız bir şekilde 1. yıl operatörlerini açtım devam ediyorum.

Ucuz versiyonu insanlar satın almasın diye var, oyuna para yüklemen için sürüm sürüm süründürüyor, diğer paketler ise oyunun normal, sanki metin 2'de çar kasıyor gibi oynamak zorunda olmadığın paketler, ortada olan paket en mantıklısı.

Ucuz versiyonu insanlar satın almasın diye var, oyuna para yüklemen için sürüm sürüm süründürüyor, diğer paketler ise oyunun normal, sanki metin 2'de çar kasıyor gibi oynamak zorunda olmadığın paketler, ortada olan paket en mantıklısı.
Kesinlikle katılıyorum oyun içi operatör satın almak adeta delilik.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı