Normal Skyrim varken Skyrim Special Edition alınır mı?

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
RAM
Kingston Fury Beast (16GB) 2x8 3200MHz CL16
SSD veya HDD modeli
FireCuda 510, 250GB, SU650 240GB, Seagate 1TB
Ekran kartı
RX 570 4G
Anakart
Gigabyte B450M K
İşlemci
R3 3100
Arkadaşlar selam. Bende normal Skyrim var. Oyunu 20 saat civarı oynayıp çok beğenmiştim ancak oyunun fiziklerinde sorun vardı ve 60FPS kilitli olduğu için monitörüm de 165Hz olduğu için kasma efekti vardı.

Şimdi ben Special Edition'u alırsam düzelme olur mu? 70TL'ye inmiş zaten bence fiyatı iyi. Düz Skyrim'i de 31TL'ye almıştım zamanında.

Eski sürümün tüm DLC'leri varsa, yeni sürümü de veriyorlardı. Onun dışında Hz için bir güncelleme aldığını sanmıyorum. Yeni dedikleri oyun, modcuların atölyeye koyduğu 2-3 çimen efekti ve DX11 ile çalışan oyun. İlk oyuna göre daha hatalı çıkmıştı. 64-Bit olmasına rağmen o saçma çökmeler devam ediyordu.

Fizik sorunu da değişmemiş olabilir. Starfield için de benzer bir sınırlama vardı. Motor eski olduğundan, görsellik değişince temelde kullandıkları sistemleri değiştirmiyorlar. Bethesda bu konuda bayağı alışkanlıklarını bırakamayan bir firma.

Skyrim oynayacaksanız teknik taraftada rahat 5-10 mod yükleyip, ince ayar yapmanız gerekiyor. Önce ince ayarlar, modlar vb. kontrol edin.

İki oyun için de ince ayar ve modlar gerekiyor. Kusursuz oynama gibi bir şey yok. Bethesda modcuların düzelttiği yamaları bile oyuna eklemeye utanan veya uğraşmayan bir firma.

Eski sürümün tüm DLC'leri varsa, yeni sürümü de veriyorlardı. Onun dışında Hz için bir güncelleme aldığını sanmıyorum. Yeni dedikleri oyun, modcuların atölyeye koyduğu 2-3 çimen efekti ve DX11 ile çalışan oyun. İlk oyuna göre daha hatalı çıkmıştı.

Fizik sorunu da değişmemiş olabilir. Starfield için de benzer bir sınırlama vardı. Motor eski olduğundan, görsellik değişince temelde kullandıkları sistemleri değiştirmiyorlar. Bethesda bu konuda bayağı alışkanlıklarını bırakamayan bir firma.

Skyrim oynayacaksanız teknik taraftada rahat 5-10 mod yükleyip, ince ayar yapmanız gerekiyor. Önce ince ayarlar, modlar vb. kontrol edin.
Yok hocam sadece oyuna sahibim.

O halde satın alın. Eski oyunun DLC'lerini harici siteler satıyor. Onlarda da stok azaldığından fiyatlar yüksek. Bu oyunu alırsanız DLC'ler de geliyor. Ama belirteyim Hz değerini falan çözmediğine eminim. Oyunu yine ince ayar ve modlar ile 60 FPS oynarsınız.

O halde satın alın. Eski oyunun DLC'lerini harici siteler satıyor. Onlarda da stok azaldığından fiyatlar yüksek. Bu oyunu alırsanız DLC'ler de geliyor. Ama belirteyim Hz değerini falan çözmediğine eminim. Oyunu yine ince ayar ve modlar ile 60 FPS oynarsınız.
Tamamdır hocam teşekkürler. Eğer ki bilgi vermek isteyen arkadaşlar varsa bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı