North Bayou F80 kuramıyorum

invictus 07

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar her seyi tamam ama bu monitörü takmam gereken yer oynamıyor o yüzden montajlayamıyorum. Alyan yeri de yok oynamıyor. Nasıl kuracağım?

Dosya Ekleri

• IMG20230426143745.jpg
    IMG20230426143745.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 52
Alt tarafta orayı gevşetecek bir vida var mı? Daha dün kurdum, bayağı sertti ama monitörün montajını yapınca ayarlanıyor. Monitör olmadan hareket ettirmesi biraz zor. Monitörü yardım alarak açılı tutarsanız montaj edilebilir. Bir de öyle hareket ettirmeyi deneyin.

Alt tarafta orayı gevşetecek bir vida var mı? Daha dün kurdum, bayağı sertti ama monitörün montajını yapınca ayarlanıyor. Monitör olmadan hareket ettirmesi biraz zor. Monitörü yardım alarak açılı tutarsanız montaj edilebilir. Bir de öyle hareket ettirmeyi deneyin.
Gevşeticek bir vida yok monitörü montaj yapmam için dik durmasi lazım monitör zarar görebilir.

Belirttiğim gibi birisinden destek alarak yapabilirseniz iyi olur. Dilerseniz teknik servisi arayıp bilgi alın. Hızlı dönüş yapıyorlar diye biliyorum.

Kolun orada gevşetmek için bir yer var alyan ile gevşetin. Doğru ayarı yaptığınızda ayarladığınız gibi kalabilmeli monitör. Kolu aşağı doğru bastırınca görebilmeniz lazım.
Alyanla ayarlayinca sadece saga sola daha hizli donuyor yukseklik ayari yapamadim bir daha deneyim.

Yükselik ayarı da aynı mantıkla yapılıyor. Yukarıya çıkıyorsa hemen gevşetmeniz lazım, aşağıya hemen düşüyorsa da sertleştirmek lazım. + ve - ile gösteriliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı