Elektronik North Bayou H100 1.099 TL

Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum, kurarken boruya gelecek kelepçeli kısmı doğru ayarlamanız gerekiyor, onu ayarladıktan sonra aşağı yukarı ayarını vermiyorsunuz ileri ve geri gidebiliyor. Eğer amacınız devamlı 360 derece hareket ise borusuz modellere bakın arkadaşlar. Swivel ve tilt işlemlerini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Normalde F80 modelini almayı düşünüyordum da bunun farkı anladığım kadarıyla sabit bir borusu var üzerinde hareket edebildiği ama pratikte nasıl bir fark yaratır bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

Dün teslim aldım F80 modelini. Ancak aşağı yukarı sağa sola dönmesinden daha önemli. İade ettim BUH100 modelini aldım. 200 TL farka değer.

Dün teslim aldım F80 modelini. Ancak aşağı yukarı sağa sola dönmesinden daha önemli. İade ettim BUH100 modelini aldım. 200 TL farka değer.

YouTube'daki incelemelerde F80 modeli de aşağı yukarı iniyordu hocam bir yanlışlık olmasın. Hidrolik kolların vidalarını sıkarak amortisörün aşağı yukarı hassasiyetini ayarlıyordu ve çektiği seviyede sabitlenmesini sağlıyordu. H100 modelinin aşağı yukarı mekanizması daha farklı görünüyor, galiba dikey kontrol mesafesini artırmak için o şekilde yapmışlar.

YouTube'daki incelemelerde F80 modeli de aşağı yukarı iniyordu hocam bir yanlışlık olmasın. Hidrolik kolların vidalarını sıkarak amortisörün aşağı yukarı hassasiyetini ayarlıyordu ve çektiği seviyede sabitlenmesini sağlıyordu. H100 modelinin aşağı yukarı mekanizması daha farklı görünüyor, galiba dikey kontrol mesafesini artırmak için o şekilde yapmışlar.

Amartisör yok. Zaten kullandığım monitör pivot olduğu için ondan F80 geçmek mantıksız olurdu. Pivot olması şart. Aldıktan sonra keşke pivot olsaydı dememek için bir üst modeli alın almadıysanız. F80 de ağağı yukarı EGM'e var sadece. H100 de ise istediğin yükseklikte ayarlayabiliyorsun.

Amartisör yok. Zaten kullandığım monitör pivot olduğu için ondan F80 geçmek mantıksız olurdu. Pivot olması şart. Aldıktan sonra keşke pivot olsaydı dememek için bir üst modeli alın almadıysanız. F80 de ağağı yukarı EGM'e var sadece. H100 de ise istediğin yükseklikte ayarlayabiliyorsun.

Videonun 7:30'dan sonrasına bakabilir misiniz, farklı modeller hakkında konuşuyoruz sanırım. Ek olarak yukarılarda alıntıladığınız Vontech NB F80 Trendyol linkinde de ürün başlığı amortisörlü olarak geçmekte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

F80 ile farkı ne acaba?

Videonun 7:30'dan sonrasına bakabilir misiniz, farklı modeller hakkında konuşuyoruz sanırım. Ek olarak yukarılarda alıntıladığınız vontech NB F80 Trendyol linkinde de ürün başlığı amortisörlü olarak geçmekte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim aldğım beyaz modelde ben yukarı aşağı yapamadım. Alyans ile de gevşetemedim. Belki beyaz ile siyah farklıdır. Bilmiyorum belki de ben yapamadım. Olsun yine de bir tıkm üstü alınabilir. Samsun M7 43 monitör var bakalım kaldırabilecek mi? Belki test etmem ama 12 kg ya kadar kaldırabiliyormuş.

Aliexpress'te aynı marka kollar buranın yarı fiyatına satılıyor ama ne hikmetse çoğu şeyi ücretsiz gönderebilen site buna 2.5k tiel kargo ücreti çıkarıyor. Free shipping hizmeti için destek talebinde bulunma durumu olur mu acaba sonuçta 2kg lik çok büyük olmayan bir kutu gelecek.
Ürünün fiyatını kargoya yazıyorlar. Bu tarz monitör kollarının fiyatı hep yüksek.

Geri
Yukarı