Elektronik North Bayou H100 1.099 TL

Ben bir hafta oldu kullanıyorum ürün güzel tek sıkıntısı monitörü yukarı ve aşağı ayarı sıkıntılı sonuna kadar sıkmama rağmen 34 inç monitörü tutamayıp kendiliğinden hafif hafif aşağıya doğru eğilmesi, bu nedenden dolayı iadeyi düşünüyorum.

Ben bir hafta oldu kullanıyorum ürün güzel tek sıkıntısı monitörü yukarı ve aşağı ayarı sıkıntılı sonuna kadar sıkmama rağmen 34 inç monitörü tutamayıp kendiliğinden hafif hafif aşağıya doğru eğilmesi, bu nedenden dolayı iadeyi düşünüyorum.
Monitör kaç kilo ?

Maksimum 12 kg ya kadar desteği var. Kaç kg monitörünüz? Bende aldım ve samsun M7 43 9kg monitörüm için düşünüyordum.

Monitör kaç kilo ?
Msi optix MAG342CQR modeli 7 kg toplamda

Maksimum 12 kg ya kadar desteği var. Kaç kg monitörünüz? Bende aldım ve samsun M7 43 9kg monitörüm için düşünüyordum.

Belki bana gönderilen ürün sıkıntılıda olabilir bilemiyorum ama yukarı aşağı sabitleme vidası baya sıkıntılı bendeki.

Belki bana gönderilen ürün sıkıntılıda olabilir bilemiyorum ama yukarı aşağı sabitleme vidası baya sıkıntılı bendeki.
o vidayı çevirirken aşağı doğru bastır ve öyle - ye doğru çevir.
2-3 saat önce elime geçti, dene yanıl yaparak buldum sabitlemeyi.
Ekran Alıssssntısı.PNG

- Resimdeki vidayı çevirirken o monitörü arkasına biraz baskı yap aşşağa yattığını göreceksin.
- Arada bir baskıyı ve vidayı çevirmeyi bırak, sabit duruyor mu diye kontrol et.
- İşaretlediğim yere korkmadan baskı yap, bende başta kırılır falan diye baskı yapmamıştım da sorun olmuyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıs122ntısı.PNG
    Ekran Alıs122ntısı.PNG
    27 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
o vidayı çevirirken aşağı doğru bastır ve öyle - ye doğru çevir.
2-3 saat önce elime geçti, dene yanıl yaparak buldum sabitlemeyi.Eki Görüntüle 2019080
- Resimdeki vidayı çevirirken o monitörü arkasına biraz baskı yap aşşağa yattığını göreceksin.
- Arada bir baskıyı ve vidayı çevirmeyi bırak, sabit duruyor mu diye kontrol et.
- İşaretlediğim yere korkmadan baskı yap, bende başta kırılır falan diye baskı yapmamıştım da sorun olmuyor.
Bahsettiğim vida o değil resimde ki vidayı sonuna kadar sıkmama rağmen sabit tutmuyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-17 171114.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-17 171114.png
    610,2 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı