Elektronik North Bayou NB F80 Süper Fiyat + Taksit 1399 TL!

GoldenRatio

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

NB F80'de süper fiyat var. 1399 tl. Aynı zamanda Maximum Karta Vade Farksız 3 Taksit veya Peşin Fiyatına 4 Taksit+2 Ay Erteleme var.

Link: Pazarama

Merhaba arkadaşlar,

NB F80'de süper fiyat var. 1399 TL. Aynı zamanda Maximum Karta Vade Farksız 3 Taksit veya Peşin Fiyatına 4 Taksit+2 Ay Erteleme var.

Link: Pazarama
teşekkürler.

Bunlardan anlayan birisi varsa bana özel olarak tavsiye verme şansı var mı acaba? Yeri değil ama bulamadım ben. Samsung Neo G7 32" kavisli monitör. Duvara en yakın durabilecek bir şey arıyorum. Gerekirse masayı az öne çekerim.

teşekkürler.

Bunlardan anlayan birisi varsa bana özel olarak tavsiye verme şansı var mı acaba? Yeri değil ama bulamadım ben. Samsung Neo G7 32" kavisli monitör. Duvara en yakın durabilecek bir şey arıyorum. Gerekirse masayı az öne çekerim.
Monitör kolu mu arıyorsunuz? Atılan ürün 30 inç yazmasına rağmen AOC 32 inçlik monitörümde kullanıyorum. Kilo sınırını aşmadıkça sorun olmuyor.

Sürekli duvara yakın kullanacaksanız duvar aparatlarına bakabilirsiniz.
32 ve 34 inç kullanılışına bu videodan bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

teşekkürler.

6 aydır falan kullanıyorum, benim için de en önemli konu duvara ne kadar dayanabildiği konusuydu nitekim alanım oldukça dar. Duvarla arasında 6-7 parmak mesafe kalana kadar dayandı benimkinde. Arkadaş da yazmış, benim de masada güzel yer açtı.

P3200095.JPG
P2270071.jpg

6 aydır falan kullanıyorum, benim için de en önemli konu duvara ne kadar dayanabildiği konusuydu nitekim alanım oldukça dar. Duvarla arasında 6-7 parmak mesafe kalana kadar dayandı benimkinde. Arkadaş da yazmış, benim de masada güzel yer açtı.

Eki Görüntüle 2145982Eki Görüntüle 2145983
Konu dışı olacak ama bilek desteğinin ismi nedir nereden alabiliriz hocam, setupunuz çok iyi bu arada

Yukarı-aşağı sağa-sola çektikçe mesafe bozuluyor mu ? Yani diyelim ki tam ortaya ayarladım ama aşağı indirmek istiyorum. Aşağı indirdikçe kolun tersi mesafesine bir kaç cm uzanıyor mu yoksa ayarladığın yerde sabit kalarak aşağı yukarı indirebiliyor musun ?

Geri
Yukarı