Norton mu daha hafif ClamWin mi?

Yanlış bilgilendirme. Norton uzun zamandır gayet hafif ve milattan önceye ait bir bilgisayar değilse gayet iyi çalışıyor çoğu sistemde.

Norton eskiden hep ağır çalışan bir antivirüstü.
Çok iyi bir antivirüstü fakat çok ağır çalışıyordu.

Aşağıdaki habere baktığımızdaysa Norton'un bu listede olmaması hala kendine performans anlamında güvenmediğinden ötürü bu tip testlere katılmadığını düşünüyorum.

.

Eğer sizin güvenilir sayılabilecek bir kaynaktan bilginiz varsa buraya link atabilirsiniz.

Norton eskiden hep ağır çalışan bir antivirüstü.
Çok iyi bir antivirüstü fakat çok ağır çalışıyordu.

Aşağıdaki habere baktığımızdaysa Norton'un bu listede olmaması hala kendine performans anlamında güvenmediğinden ötürü bu tip testlere katılmadığını düşünüyorum.

.

Eğer sizin güvenilir sayılabilecek bir kaynaktan bilginiz varsa buraya link atabilirsiniz.

Yeni Şafak gazetesi. Adı üstünde gazete, teknoloji sayfası değil.

Kaynağım binlerce kişinin kullanımı ve zamanında yaptığım denemelerdir. İsterseniz deneyebilirsiniz.

Yaklaşık 2 sene boyunca Norton kullandım. Sistemim orta bir sistem, gayet hafif bir AV Programı. Ek olarak ClamWim ile Nortonu karşılaştırmanız çok absürt :D Norton, Kaspersky, Bitdefender bu 3'lü daima zirvededir.
Yeni Şafak gazetesi. Adı üstünde gazete, teknoloji sayfası değil.

Kaynağım binlerce kişinin kullanımı ve zamanında yaptığım denemelerdir. İsterseniz deneyebilirsiniz.
Hocam Yeni Şafak yüksek ihtimal Symantec i ABD merkezli olduğu için kötülemiştir :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı