Nostalji: Windows 93

• Konuyu başlatan dosh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 6B
Hocam Windows 10' dan sonra işletim sistemi çıkmayacak Windows' ta. Windows 10 sürekli güncelleme alacak. Microsoft' tan birisi söylemişti tam hatırlamıyorum.
Dediğiniz mantıklı ama para kazanamazlar öyle yaparlarsa. Hadi oldu da güncelleyecekler, mesela ben 1803 mü ney öyle eski bir sürümde kaldı. Orijinal kullanıyorum ama güncellemeye üşeniyorum. İleride de Win10 1909 emülatörü yaparlar. :)
Site ironi olsun diye hazırlanmış gibi görünüyor. Windows 93 diye bir sürüm yoktu. Ayrıca browserda oynatılana benzeyen bir Windows hiçbir zaman olmadı.
Evet 3.1 vardı galiba. 93 yıllarında çıkmıştı galiba. O yüzden halk arasındaki ismi o olabilir. :D

Windows 10 son Windows sürümü. Windows 11 asla çıkmayacak ve, Windows 10 hep güncellemeler ile geliştirilecek. Windows 10 zaten Windows'larda en iyisi, bence asla ondan daha iyisi çıkamayacak.
Win 7 zamanında da öyle düşünülüyordu. WİN 7 "en iyisi" diye düşünülürdü. İleride o zaman Win 10 1909 emülatörü yaparlar. :) Peki acaba başka Win 10 türleri çıkarılır mı ? Enterprise ve Pro gibi misal. :D

Windows 93 hiç çıkmadı ki :D bu sadece fransız bi adamın(usernamesi jankenpopp muydu öyle birşeydi,gerçek adını unuttum) yaptığı fanmade bi site.(Bu arada siteyi ben 3 4 yıl önce keşfetmiştim o yüzden bu kadar bilgi var. Başka bilgi: v0.windows93.net e giderseniz sitenin ilk versiyonunu bulursunuz, v1.windows93.net te 2. versiyonu vs.)

Eki Görüntüle 55030 Eki Görüntüle 55035

Arkadaşlar, Windows 93 işletim sistemi nasıl dı acaba diye, merak eden varsa bu siteyi ziyaret edebilir.

WINDOWS93

Gerçekten eğlenmek istiyorsanız ve vaktiniz varsa Windows 93 tecrübesini deneyebilirsiniz. Sadece ''Totally not a virus. Trust me.. im a dolphin (Kesinlikle virüs değilim. Güven bana.. ben bir yunusum) olayına tıklamayın. 90'ların nerd'lerinden biriyseniz yunuslara güvenilmeyeceğini bilirsiniz.
1614528213518.png

Geri
Yukarı