Windows Vista RTM ISO nostaljik

374025

Hectopat
32 Bit 2.33 GB file on MEGA

64 bit:MEGA
Virüstotal sonuçları
Screenshot_20210320-083429_Chrome.jpg
Screenshot_20210320-083329_Chrome.jpg

Arkadaşlar isterseniz Windows 8 XP ISO'su atabilirim.
Arkadaşlar elimde XP Home SP3 Pro SP3 ISO'su var isterseniz onu da atabilirim.

Atın hocam, belki lazım olur. :D VirtualBox'ta falan kullanmak güzel oluyor. Benim de çok sevdiğim bayağı eski XP'li bilgisayarım vardı da 3 sene önce bozuldu. Şu minik topu pat pat zıplatmaya çalıştığımız oyunu oynuyordum. :D Vallahi çok hızlı geçiyor zaman. Neyse efkarlandım ben Müslüm Baba dinlemeye gidiyorum. :D

Atın hocam, belki lazım olur. :D VirtualBox'ta falan kullanmak güzel oluyor. Benim de çok sevdiğim bayağı eski XP'li bilgisayarım vardı da 3 sene önce bozuldu. Şu minik topu pat pat zıplatmaya çalıştığımız oyunu oynuyordum. :D vallahi çok hızlı geçiyor zaman. Neyse efkarlandım ben müslüm baba dinlemeye gidiyorum. :D

XP SP3 Pro Home ISO dosyası konusu açtım, onay bekliyor şu an.

Atın hocam, belki lazım olur. :D VirtualBox'ta falan kullanmak güzel oluyor. Benim de çok sevdiğim bayağı eski XP'li bilgisayarım vardı da 3 sene önce bozuldu. Şu minik topu pat pat zıplatmaya çalıştığımız oyunu oynuyordum. :D vallahi çok hızlı geçiyor zaman. Neyse efkarlandım ben müslüm baba dinlemeye gidiyorum. :D

Niye malware olarak algıladı bir tanesi?

Hocam konu: Windows XP Home Edition ve Pro SP3 x86 ISO imajları

Son düzenleme:
Kullanacağımdan değil ama dikkatimi çekti. VirusTotal sonucu ISO dosyasını değil, indirilen siteyi gösteriyor. Yani taratılan dosya HTML dosyası. Tekrar taratırsanız daha güvenilir olur.

Atın hocam, belki lazım olur. :D VirtualBox'ta falan kullanmak güzel oluyor. Benim de çok sevdiğim bayağı eski XP'li bilgisayarım vardı da 3 sene önce bozuldu. Şu minik topu pat pat zıplatmaya çalıştığımız oyunu oynuyordum. :D Vallahi çok hızlı geçiyor zaman. Neyse efkarlandım ben Müslüm Baba dinlemeye gidiyorum. :D

Var :D

Yeni konular

Geri
Yukarı