Not almak ve ders çalışmak için hangi tablet alınmalı?

Evet ben de kalemden dolayı bunlara yöneldim

İpadin kalemi dahil olmuyor ama :(
O bütçe ile temiz kullanılmış iPad 10. nesil + kalem satılıyor 2. el olarak. 2. ele yönelmek istemezseniz de 64gb yeterli olacaksa 64gb 9. nesil + Kalem alabilirsiniz. Uzun vadede en mantıklı tercih iPad olacaktır. Pişman olmazsınız.

Yurt dışında tanıdığınız falan varsa gelen giden bence Surface Go 2'nin 128 GB olanını ve kalemini toplam 500 Dolar'a alabilirsiniz. Hatta orijinal kalem yerine 20 Dolarlık alternatif kalemlerden alsanız da yeter. Bu durumda toplam fiyat 420 Dolar'a gelir.

Ne avantajı olacak almayı düşündüğünüz cihazlara göre derseniz full Windows olacağı için bilgisayarla ilgili işlerinizi de rahat rahat halledebilirsiniz.

Sadece böyle bir imkanınız varsa hatırlatmak istedim.
maalesef böyle bir imkanım yok
O bütçe ile temiz kullanılmış iPad 10. nesil + kalem satılıyor 2. el olarak. 2. ele yönelmek istemezseniz de 64gb yeterli olacaksa 64gb 9. nesil + Kalem alabilirsiniz. Uzun vadede en mantıklı tercih iPad olacaktır. Pişman olmazsınız.
samsung daha mantıklı olmaz mı daha güncel bir model hem de özellikler daha iyi

İkinci el Ipad Pro aldım. Çin'den Yebos marka kalem aldım. Bunların dışında Ipad Air 2, 2 adet Lenovo, bir adet Vivo, 2 adet Xiaomi tabletim var. Yazı konusunda ikinci el Ipad pro öneririm. Onun dışında klavyesi, ofis uygulamaları, video, multimedya vs. için android tabletler daha alınası duruyor.

Arkadaşlar argümanlarını sunabilir bunlarda haklı da olabilir ancak uzun vadede her türlü iPad mantıklı olacaktır. iPad pro altına bulaşılmaz gibi bir saçmalık yok. Mecburiyetten de olsa hala iPad 3 kullananlar var ve hala sıkıntısız çalışıyor. Başka bi markada bunu göremezsiniz. Sadece 2-3 yıl kullanmaksa planınız Samsung öneririm ancak benim tercihim kesinlikle iPad olurdu.

Arkadaşlar argümanlarını sunabilir bunlarda haklı da olabilir ancak uzun vadede her türlü iPad mantıklı olacaktır. iPad pro altına bulaşılmaz gibi bir saçmalık yok. Mecburiyetten de olsa hala iPad 3 kullananlar var ve hala sıkıntısız çalışıyor. Başka bi markada bunu göremezsiniz. Sadece 2-3 yıl kullanmaksa planınız Samsung öneririm ancak benim tercihim kesinlikle iPad olurdu.

Niye başka bir markada bunu göremiyoruz? Bende mesela Motorola'nın 10 sene önce aldığım tableti var halen çalışıyor. Sadece Apple cihazlar mı uzun ömürlü oluyor?

LG'nin telefonu var 7 yıldır sorunsuz çalışıyor vs vs ..

Niye başka bir markada bunu göremiyoruz? Bende mesela Motorola'nın 10 sene önce aldığım tableti var halen çalışıyor. Sadece Apple cihazlar mı uzun ömürlü oluyor?
İstisnalar kaideyi bozmaz hocam. Android tabletler ile iPad lerin uzun kullanımlarından sonra aynı stabilite ile kullanılmaya devam etmediğini tartışmaya gerek yok diye düşünüyorum. Hala çalışıyor olması değildi benim kast ettiğim. Zaman geçtikçe başlayan donmalar takılmalar vs. gibi kullanımı zorlaştıran etkenler.

İpadin kalemi dahil olmadığından bütçemi biraz aşıyor. Samsungun kalemi dahil olması cazip geldi bilemiyorum

Geri
Yukarı