Not defterindeki not kendiliğinden silindi

Huawei P9 Lite 2016 kullanıyorum ve Android sürümüm Android 7.0 Nougat. Not defterinde notlarım var. Notlara bakmak için not defterini açtım ve bir notumun silindiğini gördüm. Notu en son 7 Ağustos'ta yani 2 gün önce düzenledim. Kendiliğinden silindi.(Not duruyor ama içeriği boş) Bu notu nasıl geri getirebilirim?

Şimdi baktım aslında silinmemiş ama nota girdiğimde içerik gözükmüyor. Nota gitmeden önce notun ilk cümlelerini görebiliyorum ana girdikten sonra sayfa boş gözüküyor.

Son düzenleme:
Huawei P9 Lite 2016 kullanıyorum ve Android sürümüm Android 7.0 Nougat. Not defterinde notlarım var. Notlara bakmak için not defterini açtım ve bir notumun silindiğini gördüm. Notu en son 7 Ağustos'ta yani 2 gün önce düzenledim. Kendiliğinden silindi.(Not duruyor ama içeriği boş) Bu notu nasıl geri getirebilirim?

Şimdi baktım aslında silinmemiş ama nota girdiğimde içerik gözükmüyor. Nota gitmeden önce notun ilk cümlelerini görebiliyorum ana girdikten sonra sayfa boş gözüküyor.
Türk işi çözümlerden ilki, cihazınızı kapatıp tekrar açmayı denedinizmi 😁 Bende de G4 var ve böyle abidik gubidik sorunları bu şekilde çözüyorum 😄

Türk işi çözümlerden ilki, cihazınızı kapatıp tekrar açmayı denedinizmi 😁 Bende de G4 var ve böyle abidik gubidik sorunları bu şekilde çözüyorum 😄

Denemeye korkuyorum çünkü geri dönüşü yok. Acaba USB hata ayıklama dan felan yapabilir miyim?
IMG_20190809_144321.png
IMG_20190809_144336.png

Bu şekilde oluyor.
Yeniden başlatmayı denedim, kapat aç yapmayı denedim, yedekleyip geri yükledim ama notu geri getiremedim ve hala fotoğraflardaki gibi gözüküyor. Yani aslında not var ama gözükmüyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı