Çözüldü Not defterini ekrana sabitleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sekai

Decapat
Arkadaşlar not defterini sabitlemek istiyorum. Mesela diyelim ki not defteri şu an sağ tarafta ve ben ise yeni bir sekme açma butonuna basıyorum ve not defteri gidiyor. Kısacası mouse ile bir yere tıkladığımızda not defterinin gitmemesini nasıl sağlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun için not defteri değil, "Yapışkan Notlar" ya da uygun bir widget programı kullanmanız lazım. Not defteri de bir pencere olduğu için farklı bir yere tıkladığınızda tabi ki kaybolacaktır.

Bir yere gitmiyor ki bir arkadaki sekmeye alınıyor ve bunu uygulamalar aracılığıyla yapıyorlardı sanırım. Daha farklı notepad uygulamaları demek istedim. Bazı bilgisayarda Sticky Notes yazınca çıkar bazılarında da Yapışkan Notlar olarak çıkar bunu da belirtmek lazım @Tibrikci 😊

Çözüm
Bir yere gitmiyor ki bir arkadaki sekmeye alınıyor ve bunu uygulamalar aracılığıyla yapıyorlardı sanırım.
Bak şimdi ben not defteri açıkken mouse ile bir yere tıkladığımda alta alınıyor ben sabit kalmasını istiyorum bunu nasıl sağlarım?

Teşekkür ederim, deneyeceğim.

Bak şimdi ben not defteri açıkken mouse ile bir yere tıkladığımda alta alınıyor ben sabit kalmasını istiyorum bunu nasıl sağlarım?

Teşekkür ederim, deneyeceğim.
Rica ederim. Linki değiştirdim şimdi eklediğime bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı