Note 10 Lite vs Xiaomi Mi 9T Pro

UmurBuğra

Hectopat
Daha fazla  
Kalem ile işim yok ama bu fiyat düzeyinde işlemci ve kamera olarak beni üzmeyeceğini düşündüğüm bir telefon. Mi 9T'de ise işlemci ve kameranın iyi olduğunu düşünüyorum. Ama kullananlar varsa veya iyi bilen birisi bana tavsiye verirse mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Note 10 Lite kullanıyorum. 8-11 saat arası ekran süresi alıyorum. Performansı çok iyi, Android 13'de dahil olmak üzere 3 sene güncelleme alacak. Kalem ile benim de işim yok ama kullanması keyifli, arada not alırken pratiklik sağlıyor. Oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Paneli kaliteli, film ve dizi izliyorsanız tavsiye ederim. 9T kullanmadım ama tavsiyem Note 10 Lite yönünde.

Şu an Note 10 Lite kullanıyorum. 8-11 saat arası ekran süresi alıyorum. Performansı çok iyi, Android 13'de dahil olmak üzere 3 sene güncelleme alacak. Kalem ile benim de işim yok ama kullanması keyifli, arada not alırken pratiklik sağlıyor. Oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Paneli kaliteli, film ve dizi izliyorsanız tavsiye ederim. 9T kullanmadım ama tavsiyem Note 10 Lite yönünde.
Note 10 Lite'ın kamerası tatmin edici mi?

Benim yorumlarım doğru olmaz çünkü ben pek kamera kullanmıyorum. Birkaç kamera testi videosu izlerseniz daha iyi olur. Benim için yeterli düzeyde.

Yeni konular

Geri
Yukarı