Note 10 Pro 2022'de alınır mı?

Deagle762

Centipat
Daha fazla  
Selam,
Yakın zamanda telefon değiştireceğim ve ne alsam diye kararsızım. Önceden iPhone 8 Plus alacaktım fakat 8K gibi bir fiyat vermek pek içime sinmemişti ve Android cihazlara yöneldim. Yakın zamanda gözüme Note 10 Pro takıldı ve özellikleri fena durmuyor. İnternetten sıfırı 8K gibi bir fiyatlarda geziyor fakat 2. elde 5000-5500 gibi fiyat bantlarında gezmekte. Sizce 2. el bu telefonu almak mantıklı olur mu? (Alırsam yüz yüze görüşüp alırım.)

Ek olarak 5500 6000TL civarı A52 buldum. Sizce Note 10 Pro yerine tercih edilebilcek bir telefonmu?

Son düzenleme:
Selam,
Yakın zamanda telefon değiştireceğim ve ne alsam diye kararsızım. Önceden iPhone 8 Plus alacaktım fakat 8K gibi bir fiyat vermek pek içime sinmemişti ve Android cihazlara yöneldim. Yakın zamanda gözüme Note 10 Pro takıldı ve özellikleri fena durmuyor. İnternetten sıfırı 8K gibi bir fiyatlarda geziyor fakat 2. elde 5000-5500 gibi fiyat bantlarında gezmekte. Sizce 2. el bu telefonu almak mantıklı olur mu? (alırsam yüz yüze görüşüp alırım.)

Ek olarak 5500 6000TL civarı A52 buldum. Sizce Note 10 Pro yerine tercih edilebilecek bir telefon mu?

A52'yi salla. Redmi Note 10 Pro ikinci el 5K e alınabilir.

Geri
Yukarı