Note 10 Pro alınır mı?

Bütçe
8k-11k

Blynked

Centipat
Daha fazla  
Selam,
Ben Note 10 Pro almak için MediaMarkt'a gittim fakat oradaki çalışan bize Note 10 Pro daha fazla güncelleme almayacak dedi ve onun yerine S20 FE önerdi. Tabii ki S20 FE'nin daha iyi olduğunu biliyorum ama arada fiyat farkı var. Güncelleme almasa bile Note 10 Pro almak mantıklı mı? Bu fiyat bandında sizin fikirleriniz nelerdir? Ayrıca kaçak almıyorum ve 2.el bakmıyorum.

Selam,
Ben Note 10 Pro almak için MediaMarkt'a gittim fakat oradaki çalışan bize Note 10 Pro daha fazla güncelleme almayacak dedi ve onun yerine S20 FE önerdi. Tabii ki S20 FE'nin daha iyi olduğunu biliyorum ama arada fiyat farkı var. Güncelleme almasa bile Note 10 Pro almak mantıklı mı? Bu fiyat bandında sizin fikirleriniz nelerdir? Ayrıca kaçak almıyorum ve 2.el bakmıyorum.

A33 5G'de olabilir. Ben olsam Xiaomi almam.

İlla Xiaomi almak isterseniz alınabilir bir model ama farklı firmalarında aynı fiyat bandında daha iyi modelleri var diye biliyorum.

A33 5G'de olabilir. Ben olsam Xiaomi almam.
Şuan A34 düşünüyorum.8 GB Ram ve Mediatek Dimensity 1080 ilgimi çekti.

İlla Xiaomi almak isterseniz alınabilir bir model ama farklı firmalarında aynı fiyat bandında daha iyi modelleri var diye biliyorum.

Sadece Xiaomi almak gibi bir amacım yok her fikire açığım önerileriniz varsa bekliyorum.

Bütçene göre hareket etmelisin sonuç olarak 2 cihazda yeni çıkan model değil ama güncellemeleri illaki kesilecek cihazlar eski olabilir ama ROM atarak güncelde tutabilirsin eğer ROM hakkında bilgin yok ise almanı tavsiye etmem ama benim için sürüm önemli değil donanım önemli dersen alabilirsin kişiden kişiye değişir günlük kullanım yapan birisi isen daha uygun fiyatlı yeni çıkan giriş segmentli cihazlar mevcut ama oyun oynarım dersen de biraz daha maddiyatını zorlanan lazım 15-20 k arasında adam akıllı cihaz yok yeni modellerde..

Geri
Yukarı