Note 11 Pro için Custom ROM önerisi

shollessu

Centipat
Daha fazla  
Selam,
Redmi Note 11 Pro 4G (viva) kullanıyorum ve aramızda Note 11 Pro kullananlar vardır. Bildiğiniz veya kullandığınız bir Custom ROM var mı? Gsı ROM kurmak istemiyorum açıkçası ama neredeyse hiç Note 11 Pro için Custom ROM yapılmamış. Bilenler varsa yazsın artı olarak gsı ROM nasıl kurabilirim? Teşekkürler. (ARM64 a/b destekli telefon gsı için.)

Telefon daha çok yeni olduğu için Xiaomi kernel kaynak kodunu henüz yayınlamamış ve cihaz MediaTek olduğu için de yayınlaması gecikebiliyor, hatta hiç yayınlamayabilir. Xiaomi kaynak kodunu yayınlamadığı sürece maalesef ROM geliştirmek çok zor.

Selam,
Redmi Note 11 Pro 4G (viva) kullanıyorum ve aramızda Note 11 Pro kullananlar vardır. Bildiğiniz veya kullandığınız bir Custom ROM var mı? Gsı ROM kurmak istemiyorum açıkçası ama neredeyse hiç Note 11 Pro için Custom ROM yapılmamış. Bilenler varsa yazsın artı olarak gsı ROM nasıl kurabilirim? Teşekkürler. (ARM64 a/b destekli telefon gsı için.)
Üstteki hocama katılıyorum MTK'lı cihazlar için rom geç çıkıyor. Ayrıca GSI kesinlikle kurma hocam şarj aşırı hızla bitiyor ve sağlıklı değil.

Geri
Yukarı