Note 11 Pro kusuru için nasıl bir sonuç alınmalı?

Çok iyi hocam, video sanki süreci hızlandırmış. Sizin adınıza sevindim.

Bırakın istediklerini desinler, karar çıktıktan sonra zaten siz servisle değil satıcıyla muhatap olacaksınız.

Turkcell'den aldım onlarda Genpa'ya yolluyor.

Turkcell'den aldım onlarda Genpa'ya yolluyor.

Siz THH'ye satıcıyı şikayet etmediniz mi?

THH kararı çıkana kadar istediği kadar teknik servise yönlendirsin, karar satıcıyı ilgilendirir servisi bağlamaz.

Zaten saçma bir şekilde Türkiye de yetkili servislerin müteselsil sorumluluğu yok (ürünü açan her türlü işlemi yapan servisin sorumluluğu yok).

Siz THH'ye satıcıyı şikayet etmediniz mi?

THH kararı çıkana kadar istediği kadar teknik servise yönlendirsin, karar satıcıyı ilgilendirir servisi bağlamaz.

Zaten saçma bir şekilde Türkiye de yetkili servislerin müteselsil sorumluluğu yok (ürünü açan her türlü işlemi yapan servisin sorumluluğu yok).

Thhdekinler telefon 2 defa değişim olduğundan Genpa'yı şikayet edeceksin dediler.

Ürünün aynısı ellerinde yoksa üst versiyonu ile değiştirmek zorundalar. Ellerinde Pro 11 varsa size Pro 12 göndermezler. Böyle bir kaide yok

Thhdekinler telefon 2 defa değişim olduğundan Genpa'yı şikayet edeceksin dediler.

Genpa'nın vergi numarasını vs nasıl bulup şikayet ettiniz ki? Yetkili servis şikayet etmek şu anki yönetmeliğe göre bana pek mantıklı gelmedi, tabii onlar daha iyi biliyordur.

Sonuç için güncellerseniz takipteyim hocam.

Genpa'nın vergi numarasını vs nasıl bulup şikayet ettiniz ki? Yetkili servis şikayet etmek şu anki yönetmeliğe göre bana pek mantıklı gelmedi, tabii onlar daha iyi biliyordur.

Sonuç için güncellerseniz takipteyim hocam.

Değişim kağıdındakileri yazdım gerisini onlar halletti dün telefon geldi akım değerlerine falan bakıldı deniyor telefon normal yazıp yollamışlar geri ve telefonun sorunu devam etmekte ama ben birey fark ettim beni aralıklarında İstanbul etilerdeki servisimiz gönderecekiniz dediler bende oraya gönderdim ama nasılsa bana Adana şeytandan geldi ambargo kağıdına benzer birey verdiler orada bile İstanbul'a gideceği yazıyor dün arayıp söyledim yanlış yere gitmiş dediler sonra da bir numara verip üstüne değişim yazmamı istediler bende şu an bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı