Note 12 Pro 5G NFC çalışıyor mu?

OdTin

Centipat
Daha fazla  
Note 12 Pro 5G almayı düşünüyorum. Ancak ürünün yorumlarına baktığımda NFC özelliğinin çalışmadığını söylüyordu insanlar. NFC özelliğinde sıkıntı olmayan, içinden çıkan kılıf şarj alet vs gibi sorun ve eksiklik olmayan kaçak ya da toplama değil de yalnızca yurt dışı garantili olan tamamen orijinal güvenilebilir bir yerden alan oldu mu daha önce?

Note 12 Pro 5G almayı düşünüyorum. Ancak ürünün yorumlarına baktığımda NFC özelliğinin çalışmadığını söylüyordu insanlar. NFC özelliğinde sıkıntı olmayan, içinden çıkan kılıf şarj alet vs gibi sorun ve eksiklik olmayan kaçak ya da toplama değil de yalnızca yurt dışı garantili olan tamamen orijinal güvenilebilir bir yerden alan ol du mu daha önce?

Daha dün aldık, 12 GB RAM 256 GB hafizali modeli 8500'e dirençli şekilde alıp global room attık şu an NFC aktif

Biz atmadık aldığımız kişi öyle kurup verdi, benim 10 Pro da global roomlu bir eksisini görmedim
Bence en kötüsü hoogle arama ve mesajlaşma programları Endonezya ve Xiaomi.EU romda direkt MIUI programları var ve arama kaydı seçeneği oluyor.

Daha dün aldık, 12 GB RAM 256 GB hafizali modeli 8500'e dirençli şekilde alıp global room attık şu an NFC aktif.

Dirençli ise ROM atabilirsiniz sanırım.

Note 12 Pro 5G almayı düşünüyorum. Ancak ürünün yorumlarına baktığımda NFC özelliğinin çalışmadığını söylüyordu insanlar. NFC özelliğinde sıkıntı olmayan, içinden çıkan kılıf şarj alet vs gibi sorun ve eksiklik olmayan kaçak ya da toplama değil de yalnızca yurt dışı garantili olan tamamen orijinal güvenilebilir bir yerden alan oldu mu daha önce?
NFC çalışıyor.

Bence en kötüsü hoogle arama ve mesajlaşma programları Endonezya ve Xiaomi. EU ROM'da direkt MIUI programları var ve arama kaydı seçeneği oluyor.

Dirençli ise ROM atabilirsiniz sanırım.

Evet dirençli, cihazı ben kullanmıyorum baa baam kullanıyor ona yeter herhalde

Bende Note 8 Pro var ama cihazın IMEI'si nasıl dikkat et dirençli değilse sıfırlamada ya da güncellemede cihaz IMEI'si null olur.

Null olursa telefoncu düzeltir ama hattını kullanamazsın bir süre örnek ben.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-14-18-25-22-078_com.android.contacts.jpg
    Screenshot_2023-11-14-18-25-22-078_com.android.contacts.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 32

Geri
Yukarı