Note 12 telefon HyperOS güncellemesi sonrasında kasıyor

Ankesör

Yoctopat
Daha fazla  
Note 12 telefonda HyperOS güncellemesi sonrası depolama bölünmesi diye bir şey çıktı şu an 33GB alanım kaplanmış durumda onu kullanamıyorum bunun yüzünden de telefonum kasıyor.

Alan kaplanmasıyla alakası yok Xiaomi'nin her zaman ki gibi berbat yazılımlarınla alakalı bir durum, güncelleme bekleyin.

Aynı cihazı kullanıyorum. Henüz bir sorun yaşamadım. Çözüm için en iyisi aslında bl kilidi açıp aosp rom kurmak. Ama telefon garantiliyse garantisi gider. Onun dışında tek yapılabilecek güncelleme beklemek gibi.

Aynı cihazı kullanıyorum. Henüz bir sorun yaşamadım. Çözüm için en iyisi aslında bl kilidi açıp aosp rom kurmak. Ama telefon garantiliyse garantisi gider. Onun dışında tek yapılabilecek güncelleme beklemek gibi.
Almanya'dan almıştım zamanında 3.500 e benimki 4 GB ramli olanı halen pişmanım aldığım günden bu yana güya 8 ramli almıştım

Alan kaplanmasıyla alakası yok Xiaomi'nin her zaman ki gibi berbat yazılımlarınla alakalı bir durum, güncelleme bekleyin.
War çünki ordaki yükseldikçe TLF yawaşladı şuan 34 GB gözüküyor uygulamadan çıktıktan sonra yükleme ibresi çıkıyor 2 3 saniyelik sonra gidiyor

Almanya'dan almıştım zamanında 3.500 e benimki 4 GB ramli olanı halen pişmanım aldığım günden bu yana güya 8 ramli almıştım

War çünki ordaki yükseldikçe TLF yawaşladı şuan 34 GB gözüküyor uygulamadan çıktıktan sonra yükleme ibresi çıkıyor 2 3 saniyelik sonra gidiyor
Ben 8gb ramli versiyonunu kullanıyorum belki ondandır.
Bl kilidi açıp yazılım yüklerseniz telefon çok rahatlar. Bundan önce note 8 kullanıyordum o şekilde ve gayet akıcıydı.

Ben 8gb ramli versiyonunu kullanıyorum belki ondandır.
Bl kilidi açıp yazılım yüklerseniz telefon çok rahatlar. Bundan önce note 8 kullanıyordum o şekilde ve gayet akıcıydı.
Açayım açmasına bios kilidi açtıktan sonra güncelleme atılmıyor TLF o sıkıntı

Annemde Mi 10T pro War BK açık güncelleme atılmıyor mesela mıuı 13 de o yüzden onunki

Annemde Mi 10T pro War BK açık güncelleme atılmıyor mesela mıuı 13 de o yüzden onunki

Annemde Mi 10T pro War BK açık güncelleme atılmıyor mesela mıuı 13 de o yüzden onunkine

Güncelleme atılmıyor değil sadece otomatik güncelleme gelmez ki ben zaten size aosp rom kurmanızı öneriyorum. Hyperos kullanmıycaksınız yani dediğim mantıkla. Xioami yazılım konusunda sıkıntılı. Miui çok hantaldı. Hyperos da çok farklı olucak gibi durmuyor.

Geri
Yukarı