Note 2'den iPhone 5S'e Geçme

Bir kaç hafta sonra İphone 5s 64gb alacağım. Herkese iyi forumlar.
Kardeşim zevk senin seçim senin ben iPhone 5 kullanıyorum çıktığından beri memnunum ancak şöyle bi durum var ekran 4' inç bu tam bir handikap olur senin için. Ayrıca 64GB alacağım diyorsun bugün o fiyata s6 32 GB alınır. İstersen Note 4 alınır. Yok iPhone dersen 16 GB iPhone 6 alınabilir zorlarsan. Ancak şunu söyliyim yazık olur parana s6 almak varken. Ekran seni memnun etmez bu boyutlardaki telefonun devri hızla geçerken böyle büyük paralara bu seçim gereksiz olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu incelemeyi izlemeni tavsiye ederim zira okuma yazma hızında bugün en iyi sonuçlar elde eden cihaz s6 , kamera noktasında 5s ile karşılaştırlamayacak derecede iyi , Touchwiz yüzde kırk hafifletildi , 14nm Exynus işlemcisi ile bugün Android dünyasının en hızlısı. Gerçekten bu varken 5s almak hayli hayal kırıklığı olur. Bak ben kendim iPhone 5 kullanıcısıyım ancak seneye bende Note 5 almayı düşünüyorum.

Kardeşim zevk senin seçim senin ben iPhone 5 kullanıyorum çıktığından beri memnunum ancak şöyle bi durum var ekran 4' inç bu tam bir handikap olur senin için. Ayrıca 64GB alacağım diyorsun bugün o fiyata s6 32 GB alınır. İstersen Note 4 alınır. Yok iPhone dersen 16 GB iPhone 6 alınabilir zorlarsan. Ancak şunu söyliyim yazık olur parana s6 almak varken. Ekran seni memnun etmez bu boyutlardaki telefonun devri hızla geçerken böyle büyük paralara bu seçim gereksiz olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu incelemeyi izlemeni tavsiye ederim zira okuma yazma hızında bugün en iyi sonuçlar elde eden cihaz s6 , kamera noktasında 5s ile karşılaştırlamayacak derecede iyi , Touchwiz yüzde kırk hafifletildi , 14nm Exynus işlemcisi ile bugün Android dünyasının en hızlısı. Gerçekten bu varken 5s almak hayli hayal kırıklığı olur. Bak ben kendim iPhone 5 kullanıcısıyım ancak seneye bende Note 5 almayı düşünüyorum.
İkinci el alacağım bir tanıdığımdan yaklaşık 1200Tl gibi makul bir fiyata.

İkinci el alacağım bir tanıdığımdan yaklaşık 1200Tl gibi makul bir fiyata.
Anladım zorunlu bir durum söz konusu ise geçilir. Ancak ben olsam ki tekrar tekrar diyorum şuan iPhone 5 kullanıyorum biliyorsun 5s ile aynı boyutlarda ekranı internette gezinme deneyimi , film deneyimi seni memnun etmez. Çevremde üç arkadaş var Note 2 kullanan hepsi yaşlarıda olgun olduğundan güzel baktılar cihazlara ve keyifle kullanıyorlar seneye değiştirirler belki. Bende senin yerinde olsam çok elzem değilse Note 2 ile devam eder para biriktirir seneye Note 5 gibi cihazları düşünürüm. Ama seçim senin sadece gönlüm razı olmadı anlatmak istedim.

Rica ederim gerçekten bu kadar emek ile kazılanılan biriken paraların öylesine harcanmasına razı olamadım. Seçim sizin umarım yerinde bi karar verirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı