Note 3 Batarya Problemi

Berkay Aydın

Hectopat
Daha fazla  
Bir kaç gün öncesine kadar gece şarjım azalmıyordu uyumadan kaçta bırakırsam sabah o şarjda buluyordum ama genelde telefonu şarjda bırakıyordum akşamları. Son bir kaç gündür çok hızlı azaldığını fark ettim. Dün gece %50'nin üzerinde bıraktım ve sabah %3'tü. İki gündür böyle ve kullanan uygulamalarda bir değişiklik yok aynı gözüküyor. Ortam sunucusu sorunu yok. Sorun ne olabilir nasıl öğrenebilirim neyin şarjı kullandığını? Nasıl çözebilirim.

Son olarak telefonuma root atmıştım ve güncelleme kısmında rom için custom gözüküyor ve güncelleme gelmeyecek. Telefona hard reset atsam ya da fabrika ayarlarına geri dönsem telefonu kullanılamaz duruma getirme şansım var mı? Batarya sorununu çözer miyim? Teşekkürler.

Ek soru: Stock roma dönmeden telefonu tekrar güncelleme alabilir hale getirebilir miyim ve en stabil ve şarjı uzun giden note 3 romu nedir? N900 için olan her rom n9000q ya kurulabilir mi?

Yarim saatlik battery doktor kullanimindan bu oranlari aldim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-07-17-12-26-33.png
    Screenshot_2015-07-17-12-26-33.png
    90,3 KB · Görüntüleme: 448
Aynı sorunu ben de ara sıra yaşıyorum. Bataryayı çıkarıp taktığımda şarjım %40 iken %0 a düştü ve gerçekten telefon boştayken çok şarj harcıyor.

@BERWAR Sanmıyorum dostum, şu anki bataryam bu problemi çok sık yaşatmıyor zaten idare ediyor. Batarya artık ömrünü tamamlayınca değiştirmeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı