Note 3 Ekran iç kısmı bozuldu ne yapmalıyım?

• Konuyu başlatan Erge
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 4B

Erge

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
6-7 ay önce Note 3 satın aldım ve bugün telefonu sarja taktım sarjdayken döner sandalyenin kırık ayağı üstüne geldi fazla bir etki olmadı. 10-15 dakika sonra kalktım sarjdan aldım açarken Home tuşunun 3 cm üstünde Yeşil kırmızı 1-2 cm çapında çizgi mevcut, ekran simsiyah ama telefon açılıyor, titreşim falan var. Telefonu alırken cepkask üzerinden kaskolatmıştım şimdi ne yapayım?

Garantiye mi göndereyim? Gönderirsem kullanıcı hatası denilip bana geri mi döner?
Eğer yaptırılırsa fiyat ne olur?

Kasko ile birebir değiş mi olur?

Başka forumlarda hiç cevap alamadım bana yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi forumlar.

Hayırlı bayramlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasko ile iletişime geçin. Eğer sorun çıkarsa garantiye gönderip ücreti karşılamalısınız. Bildiğim kadarıyla dokunmatik sistemi komple değişiyor bu tip durumlarda. Ayrıca hiç de ucuz değil. Abim benzer bir durumu S4'te yaşadığından telefonu satmıştı.

Kasko yaptırdığın yer ile iletişime geçmelisin. Garanti kısmında sana yardımcı olacaklarını sanmam. Çünkü kullanıcı hatası bu.
Kasko telefonu yaptırır veya yenisini mi verir onu bilemem. Garantiye gönderirsen senden ücret talep edecekler.

Cepkask kaskosu var şu anda elimde bir kağıt parçası bunun servisi ile mi iletişime geçeyim? Ücret vs. talep etmezler herhalde?

Kasko hiç yaptırmadım. Nerede yapıldı kasko? Telefoncu yaptı ise ilk oraya git, onlar seni yönlendirir. Ücret talep edeceklerini sanmıyorum.

Telefonu bir arkadaştan aldım kendisi ben alırken kasko yaptırdılar. Evkur'dan almış kendisi. Kasko'ya 99 TL vermiş. Ayriyetten cepkask'ı internetten araştırdım, pek olumlu cevaplar göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı