Note 3 H+ Çekmiyor

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şebeke modunda otomatik bağlantı, sadece WCDMA ve sadece GSM var. 3'ü de olmadı. Sim kartını aparatla kullanıyorum. Ondan olabilir mi? Ne yapabilirim?
Yardım hala çözemedim.

Son düzenleme:
Aparattan kastınız kartı büyüten, küçülten şey ise onun hiçbir etkisi olmaz, plastik benzeri bir şey o. Otomatik bağlantı seçeneğini seçip bırakın. Telefonun fiziksel bi' sorunu yoksa koşullar uygun olduğunda bağlanır kendisi.

Sim kartını aparatla kullanman etkileyebilir fakat önceden de bu sorunu yaşadınız mı? Sim kartını çıkarıp arkasında toz felan varsa temizleyip takın. Başka da aklıma bir şey gelmedi.
Temizledim, değişen birşey yok.
Aparattan kastınız kartı büyüten, küçülten şey ise onun hiçbir etkisi olmaz, plastik benzeri bir şey o. Otomatik bağlantı seçeneğini seçip bırakın. Telefonun fiziksel bi' sorunu yoksa koşullar uygun olduğunda bağlanır kendisi.
Hiçbir koşulda H+ geçmiyor. Önceki telefonumda H+ olduğu yerde bile E çekiyor.
Bulundugun bölgeden ötürü cekmiyor olabilir. Baska bir SIM kart ile deneme firsatin oldu mu, örnegin bir tanidigindan?
Bölgede sıkıntı yok. Başka SIM kart fırsatım da yok.
Ekleme: Hepinize teşekkürler sorunumu çözdüm. Ağ operatörlerinden Vodafone seçtim şuan H+ çekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı