Note 3 Mü Lg G2 Mi ?

Tabiiki de G2. Tamam Note 3'de 3 GB RAM var, ama G2'ninde işlemcisi güçlü 6 ay sonrada kasmaya başlamaz, arayüzüde gayet güzel.:) Tabi hiç kasmasını istemiyorsan, uzun yıllarda kullanacaksan Nexus 5.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şahsen LG G2 kullanıyorum ve çok memnunum. Ayrıca G2'ye Android 5.0 a kadar destek geleceği kesin ama Note 3 hakkında bir bilgim yok. Bence LG G2 32GB alın, 1300-1400 TL arasında bulunuyor.

Neden g3 varken g2. Ayrıca güncelleme kesin gelicektir, daha çıkalı 1 yıl bile olmadı ve bayağı kullanıcısı var. Sonuçta amiral gemisiydi.

İkisi arasında Kesinlikle G2, ben de kullanıyorum, memnunum. Note 3 hem pahalı hem de G2 den kötü.

Kardeşim kimsenin memnunluğu beni ilgilendirmez, bende de note 3 var alalı 5 ay oldu ama çok memnunun, arkadaş fikirleri sormuş yanıtlıyoruz tartışmaya ne gerek var gene onda bitecek.

Neden g3 varken g2. Ayrıca güncelleme kesin gelicektir, daha çıkalı 1 yıl bile olmadı ve bayağı kullanıcısı var.Sonuçta amiral gemiydi.

G3, G2'den daha ucuzdu da biz mi almak istemedik? :D Samsung güncelleme vermeyi sevmiyor, S4'e bile gelmez bence L. :D S5'e verir sadece gibi geliyor bana. Note 3'e zor. Versede Android 7 falan çıkınca verir. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı