Note 3 Neo Alınır Mı?

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 4B
O

OceanWave

Ziyaretçi
Arkadaşlar Note 3 Neo alınır mı? Uygulamaları sorunsuz açar mı? Uzun süre gider mi? İşlemci ve gpu nasıldır? Başka telefon önerme istemiyorum bu telefon hakkında konuşalım. Veya S4 yada LG G3 Beat mı almalıyım? Hangisi daha iyidir? Lütfen yardım. Uzun süre kullanacağım. Ve oyunları sorunsuz açsın istiyorum.

@TeknoFix Sizin marka takıntınız var. Bu yüzden Beat öneriyorsunuz. Ama ben markaya bakarak değil özelliklere bakarak öneri istiyorum. Uzun bir süre oyunları kasmadan oynamak istiyorum. Uygulamaları rahatça çalıştırmak istiyorum.

Note 3 Neo yerine kesinlikle Note 3 alınmalı. Bundan şaşmayın öncelikle. Note 3 görünümlü S4 tarzı enteresan bir cihaz o. Ben pek güvenmedim açıkçası, Bu yüzden Note 3 aldım. Gayet akıcı. Tüm oyunlar çalışıyor, şarj sıkıntım yok. 3-4 Ay kadar oldu alalı, tavsiye ederim.

Note 3 Neo yerine kesinlikle Note 3 alınmalı. Bundan şaşmayın öncelikle. Note 3 görünümlü S4 tarzı enteresan bir cihaz o. Ben pek güvenmedim açıkçası, Bu yüzden Note 3 aldım. Gayet akıcı. Tüm oyunlar çalışıyor, şarj sıkıntım yok. 3-4 Ay kadar oldu alalı, tavsiye ederim.
Note 3 te ısınma sorunu var diyorlar doğrumudur ?

Her telefonda ısınma vardır elbet :) Benim de oyun oynadığımda kamera bölümü ısınıyor tabiki. Fakat bunlar rahatsız etmeyen ısılar...

Ben Note 3 Neo almayın derim. S4 ile arasında pek de tercih değiştirecek kadar fark yok. Bir kalem ve büyük ekran...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı