Note 3 vs iPhone 6?

Öncelikle ciddi anlamda farklı platformlardan bahsediyoruz hangi platformda telefon kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Ayrıca Note serisi phaplet katagorisinde bir cihaz onun IOS platformunda rakibi iPhone 6 Plus'dır. Fakat fiyatı size uygun değilse Plus modelinin o yüzden iPhone 6'ya yönelecekseniz ve Apple ekosistemi içinde bir telefon kullanmak bir zorunluluk değilse 5.1 inç olan S6 veya daha büyük ekran isteniyorsa Note 3 yerine Note 4 tercih edilmelidir. Çünkü gerek malzeme kalitesi , gerek işlemci gücü olarak Note 3 bahsi geçen telefonlara göre oldukça geridir. iPhone 6 16 GB 2500 TL , S6 32 GB 2500 TL . Note 4 2200-2300 TL civarında fiayatlara sahiptir Türkiye garantili fiyatlarından bahsediyorum tabiki. Ama şahsi tercihimi soracak olursanız ben S6 32GB modeli tercih ederim , S6 söz konusu değilse de Note 4 benim tercihim olacaktır. Halihazırda iPhone 5 kullanıp da bu doğrultuda seçim yaptığımı da belirtmek isterim. iPhone 6 Plus ise eğer IOS ekosistemi isteniyorsa benim pahalı fiyatına rağmen tercihim olacaktır. Çünkü gerek 2900 mah bataryası gerek 5.5 inç ekranı ile iPad mini vari bir deneyim sunmaktadır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı