Note 3 vs iPhone 6?

UlasKacik

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Basketbol
Merhaba arkadaslar, imkanım oldugu için iPhone almayı düşünüyorum ancak bildiğiniz üzere note 3 5.5" iPhone 6 4.7" boyut sıkıntısı yaşar mıyım acaba? Veya 6+ alsam diye düşünüyorum. Çok kaba geliyor büyüklüğünden dolayı. Sizlerden de görüş almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi telefonu alsan da işinizi fazlasıyla görür ama İphone 6 aşırı pahalı o paraya S6 alırsanız daha iyi olur.

Malifalitiko ya katiliyorum ben suan note 3 kullaniyorum iphone kullanan arkadaslarim bendeki note 3 un ozelelliklerini ve s pen ozelligini gorunce hayran kaliyorlar tek sknti android 5.0 guncellemesini hala alamadik noye bilmiyorum ama note 4 ya da note edge alirsan onlar guncellenmis ve cok daha iyi telefonlar.iyi gunler.

Kurmayi bilmiyorum ayrica garanti disi kalir diye korkuyorum cunku note 3 daha yeni aldim sayilir ...

Rootlanmis oluyoru mu rusya romunu kurarsak?

Hayır ROOT olması gerekmez, ROM kurduğunuz zaman garanti dışı kalmaz. Bilmiyorsanız bekleyin derim, sonra sorun yaşabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı