Note 4 mu LG G4 mu ?

Hamdi Gökgül

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu an elimde G4 var ve pek sevmedim. Note 4 ile takas yapmayı düşünüyorum. Sizden ricam iki telefonun da avantajlarını ve dezavantajlarını yazıp değerlendirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 4 ekran olarak bi tık daha geride, performans olarak ise nerdeyse eşitler yani pek anlamazsın, ısınma olarak lg snapdragon kullandığından fazla ısınır fakat note 4 exynos kullandığından ısınır fakat fazla değil kamera olarak benim görüşüm g4 dediğim gibi son olarak iş için note 4 kamera için g4 oyun için farketmez :)

Note 4 ekran olarak bi tık daha geride, performans olarak ise nerdeyse eşitler yani pek anlamazsın, ısınma olarak lg snapdragon kullandığından fazla ısınır fakat note 4 exynos kullandığından ısınır fakat fazla değil kamera olarak benim görüşüm g4 dediğim gibi son olarak iş için note 4 kamera için g4 oyun için farketmez :)
Note4 nasıl G4'den geride acaba? Amoled ekran. Genelleme tamamen yanlış Snapdragon daha fazla ısınır gibisinden.
LG G4 vs Samsung Galaxy Note 4 SM-N910S
Buraya bakabilirsiniz. Tavsiyem Note4.

LG G4 Note 4'e göre daha güncel bir cihaz. Kamera ve performans olarakta daha iyi bir cihaz. Bence geçmenize gerek yok. Elinizdeki cihaz daha iyi.

NOTE 4 performans olarak daha önde. G4 ise kamera da biraz daha iyi. Batarya performansında da NOTE 4 daha iyi. Isınma olarak da iki cihaz fazla ısınmıyor ama Exynos 5433 daha performanslı ve daha serin çalışıyor. Kalem senin için önemliyse NOTE 4, kalem önemli değilse de G4 al.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı