LG G4 vs Note 4

hakan imat

Hectopat
Daha fazla  
İki telefonu almam için de bir çok sebep var aklımda, note 4 daha ince ve gözüme daha güzel geliyor ama Samsung nedense pek içime sinmiyor. Lg daha yeni bir cihaz ve kamerası çok iyi. Sizce hangisini almalıyım ?

Kamera olarak G4 biraz daha iyi ama NOTE 4 kamera konusunda üzmez çok iyi bir kameraya sahip. Donanım olarak ise NOTE 4 daha üstün. Kalem için senin önemliyse NOTE 4 alabilirsin. Ayrıca seni hatırlıyorum, senin buna benzer konu açmaların çok oldu. Ceza yiyebilirsin.

Imgur: The most awesome images on the Internet

Acaba daha LG4 İle ilgili kaç konu açacaksınız LG4 ile ilgili tüm bilgiler önceki konularda verilmiş zaten.Ayrıca aynı konudan 2 tane açmışsınız ben yinede sorunuza cevap vereyim.
LG4 Kamera olarak işinizi görür ama perfonmas olarak çok emin konuşamayacagım.
Note 5 ise genellikle büyük ekran sevenler için ben Note 5 almış olsam Film,çizim yapmak için kullanırdım.Kısacası LG4 Almanızı öneririm.

Performans bakımından aman aman farkları yok, kamera konusunu da çok abartmayın hocam, az ışıklı ortamda ikisi de yamuluyor en nihayetinde. G4 babamda var, Note 4 de halamda kısacası iki telefonu da yakından kullanma şansım oldu defalarca. Uzun lafın kısası hangisi görüntü olarak hoşunuza gidiyorsa onu alın.

LG G4 alırsanız Note 4'ten daha güncel kalacaktır. Kamera ve performans olarak daha iyi bir cihaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı