Note 4 Nasıldır?

Kyt

Hectopat
Daha fazla  
Nasıl bir başlık koyacağımı bilemedim. Kusura bakmayın. Hatırlayanlar olabilir yaklaşık 3-4 gün önce Windows Phonedan başıma gelen talihsiz olayı anlatmıştım. Windows Phonu seviyorum lakin gelişmesi lazım. Bu yüzden 2. bir telefon olarak Note 4 almayı planlıyorum. Şimdi sizce Note 4 alınması gereken bir cihaz mı? Büyük ekran ve ağırlık hariç bir dezavantajı var mı?

Bir de birkaç izlediğim video da kasa açıklığından bahsedilmiş.Hani şu sağ yada sol tarafına kağıt giriyormuş o olay işte. Sizce buna çok takılmalı mı?Pazartesi Turkcell den almayı planlıyorum baktım kağıt giriyor kasa açıklığı var orada anında değiştirirler mi? Bir de son olarak nakit olarak 1000 TL bir birikimim var. Fatura bankaya bağlı olduğu için 1000 Lira'yı versem daha sonra kalan parayı faturaya işletsem olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Note 4 kasa açıklığı şuan Türkiyede satılan ürünlerde yok. Telefon çok sağlam. Sorunsuz 1 aydır kullanıyorum. Turkcell'den alırsan telefon normalden biraz daha pahalıya gelir.

Cihazı ön siparişle aldım hiçbir sorun ile karşılaşmadım kasa açıklığı falan da yok açıkçası bakmadım bile oraya kağıt girse ne olur girmese ne olur kafaya takılacak bişey değil.

Bence de. Yani oyle bi teknoloji yaratmishlar ki, bir kagit ora girse nolur girmese nolur. Technopat in note 4 u inceleme videosunda Recep abi chok guzel vurguluyor. Sen her telefonu eline aldiginda illaki bir kagit mi sokacaksin kasaya. Ben de kullaniyorum. Iphone 5s satdim yerine de bunu aldim. Yani benim ihtiyaçlarımı normal bir şekilde karşılıyor. Kesinlikle tavsiye de ederim

Son düzenleme:
Mecburen Turkcell den alacağım. Peki bu 1000 TL peşin verip gerisini faturaya yansıtmak gibi bir durum var mıdır?

Ben geçen baktırttım taksitle alırsam 800-850 lira fazlaya geliyor note 4. Turkcell
Finansbank'la mı ne anlaşma yapmış hem banka hem turkcell kazanıyor kaybeden de malum yine son kullanıcı oluyor

Ishte boyle, Allah ishini rast getirsin. Ben nakit verdim. Azerbaycanda yashiyorum. Bizde 700azn, yani turk lirasina chevirince nerdeyse 1900-2000 tl arasinda oluyo.

Telefonu 30 ARALIK'ta aldım.Şuan memnunum oldukça hoş ve siyah renkli modelini aldım. Performans olarak gayet başarılı. Yaklaşık yarım ile 1 saat arasında %5 ten %100 e gelebiliyor. Ve rahat 1 gün çıkarıyor.Yardımlarınız için teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı