Note 5 mi S7 mi ?

Gitmez diyen S3 ya da S4 kullanıyordur. Samsung S7 ile arayüzünü geliştirdi, Android de 6.0 ile stabilitesini. Bana kalırsa S7 almanız daha mantıklı olacaktır.

Gitmez diyen S3 ya da S4 kullanıyordur. Samsung S7 ile arayüzünü geliştirdi, Android de 6.0 ile stabilitesini. Bana kalırsa S7 almanız daha mantıklı olacaktır.
Aynen ya s3 mini den çok çektim ve bundan sonra artık takılmayan ve uzun ömürlü bir telefon istiyorum kararım s7 peki s7 edge'i fiyatından dolayı alamıyorum sadece pil ve ekranın kavisli olmasından mı kaybederim ?

Aynen ya s3 mini den çok çektim ve bundan sonra artık takılmayan ve uzun ömürlü bir telefon istiyorum kararım s7 peki s7 edge'i fiyatından dolayı alamıyorum sadece pil ve ekranın kavisli olmasından mı kaybederim ?
Evet, S7 Edge ile S7'nin ekran ve pil dışında farkı yok.

Hacı bütçeyi zorlayabilirsen 6S 64 GB al. Almassan eğer acelesi yoksa biraz bekle bilmiyorum bende S5 Mini var bende ondan çok çektim. Şu an 4 kullanıyorum yakında 5S alacağım hayırlısıyla bilmiyorumda iPhone bir başka S5 Miniden iPhone 4'e geçtim yalan gelir size ama ilaç gibi yani oyun oynamıyorum. Internet Facebook,Instagram gibi 8GB bana yetiyor. Yani diyeceğim 64GB 6S senin ömrünü savar. :D Saka bir yana fakat 5 yıl kesin bak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı