Note 5 vs iPhone 6 Plus?

Note 4 kullanıcısı olarak söylüyorum. Eğer Stylus kullanacağım dersen kesinlikle ama kesinlikle Note 4 veya Note 5 al. Ama Stylus kullanmayacağım dersen S6 Edge, S6 Edge Plus veya iPhone 6S modellerine bak derim.

Bende bir ekleme yapayım. Stylusu sadece yazı olarak düşünme. Bazı oyunları kalemle oynamak çok keyifli oluyor. Ayrıca el hassasiyeti isteyen işleri kalemle yapmakta mümkün. Birde webde gezinirken falan mouse etkisi yapıyor. Mesela kategorilerin üstüne geldiğinde seçenekler çıkıyor. Ufak ama hoş detaylar.

Konu dışı ama ben artık her alakalı alakasız telefon önerisi konularında ZenFone 2 al diyen arkadaşları görmek istemiyorum. Adam Note5 mi Apple mı diyor ordan Zenfone al Zenfone diyor. Arayın bakın her telefon önerisi konusunda bulacaksınız bunları.

Bende bir ekleme yapayım. Stylusu sadece yazı olarak düşünme. Bazı oyunları kalemle oynamak çok keyifli oluyor. Ayrıca el hassasiyeti isteyen işleri kalemle yapmakta mümkün. Birde webde gezinirken falan mouse etkisi yapıyor. Mesela kategorilerin üstüne geldiğinde seçenekler çıkıyor. Ufak ama hoş detaylar.
Tabii ki. Reklam filmlerinde bu tür detaylara da yer veriyorlar zaten. Ek bir açıklama yapma ihtiyacı duymamıştım.

Bu arada Note 4 üstünde Note 2 Stylus kalemini kullanınca ekranda gerçekten çok ince bir çizgi oluşuyor. 2 senelik farkta kalem çok geliştirilmiş. Basınç okuma değerleri aşırı arttırılmış.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı