Note 8 Pro 12.5.7.0 güncellemesi geldi!

Global demek dünya genelinde satılma amaçlı olarak üretilmiş cihaz demek.

Birkaç tane daha böyle kanal var. China, Russia, India ve Indonesia gibi. Bunlar ise yazdığım ülkelerde satış için üretilmiştir.

Türkiye garantili satılan cihazlar da Globaldir.

Wallpaper kendiniz bulmalısınız.
Ama ben @Lord Raiden hocamın profil fotoğrafındaki resmi kullanıyorum. Hocama da selam olsun.
@Anunswin

Hocam dün kontrol ettiğimde yoktu. Sevindim bu cihaza da geldiğine. Gerçekten güzel bir cihaz.

Hocam resmi atayım siz oradan bakın.

Hocam Global ise size de gelecektir, endişe etmeyin.

EEA kanalına 12.5.6.0 gelmiş. Çok yakın bir vakitte Global kanalda iseniz bu güncelleme de gelir.

Benim için de sürpriz oldu bu güncelleme.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Global demek dünya genelinde satılma amaçlı olarak üretilmiş cihaz demek.

Birkaç tane daha böyle kanal var. China, russia, ındia ve ındonesia gibi. Bunlar ise yazdığım ülkelerde satış için üretilmiştir.

Türkiye garantili satılan cihazlar da globaldir.

Wallpaper kendiniz bulmalısınız.
Ama ben @Lord Raiden hocamın profil fotoğrafındaki resmi kullanıyorum. Hocama da selam olsun.
@Anunswin

Hocam garantisi var da Türkiye mi bilmiyorum ama bundan önce bayağı güncelleme geldi. O zaman vardır herhalde değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende POCO F2 Pro var ama Android 10 ve 12.0.40 da kaldı. Global ve sürüm qjkmixm. Bugün indirdim 12.5.5.0 sürümünü doğrulama hatası verdi ne yapmam gerekiyor?

Hocam guncellemeyi yaptıktan sonra doğrulama sorunu diye bir hata veriyor ne yapmam gerekiyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-27-13-38-00-400_com.google.android.gms.jpg
    Screenshot_2022-01-27-13-38-00-400_com.google.android.gms.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 102

Yeni konular

Geri
Yukarı