Note 8 Pro alınır mı?

Vito Scaleta

Femtopat
Daha fazla  
Alternatif ya da başka bir öneri istemiyorum. Sadece bunu alabilirim ama bir gariplik var gibi. Epey de AnTuTu V10 407.200 puan benim yaptığım AnTuTu sonuçları aşağıda.

IMG-20240522-WA0025.jpg
IMG-20240522-WA0026.jpg
IMG-20240522-WA0024.jpg

Alınır . İlk ciktiginda yani 2019 sonu gibi aldım ve halen tam performans kullanıyorum ki ara ara efootball pes ve pubg de dahil sorun çıkmıyor. Keza sosyal medya uygulamaları ve ayrıca video aplikasyonlarinda ornegin powerdirector 8 çekirdekli bir i5 8. Yada 10. nesil ile 1 2 GB ekran kartı olan laptoplarim ile kiyaslanacak derecede seri video renderlamayi sağlıyor. Cihaz temiz ise ekranı orijinal ise her türlü alınır bu cihazda LCD ekran var ve uzun ömürlü olmasının sirlarindan biri bu diğeri Xiaomi nin li po pil teknolojisi artı olarak MTK nin bu cihazdaki oyun için üretilen işlemcisi. Öte yandan Evde 3 adet redmi note 9 pro var 3 . De de türlü sorunlar var. Keza sonraki redmi serilerinde de bazı özellikler yok 4k video mesela . Lakin kamera konusunda redmi note 9 pro note 8 pro dan daha iyi pro video var mesela onda ve kamera akşam modunda ışıma yapmıyor onun dışında gündüz 4k videosu tartışmasız bir çok cihazı tokatlar :) . Yazılım konusunda da diğer cihazlardan daha iyi ve en stabil sürüm 12.0.4 . Sürekli oyun oynanmış bir cihaz ise önermem . Yani cihazın işlemcisinin devamlı güçte kullanılması o cihazı epeyce yormuş olma imkanına sahip. Yazılım konusunda cozemediginiz birşey olursa etiket atarsanız yardımcı olurum.

Geri
Yukarı