Note 8 Pro sürekli restart atıyor

Şarjının bitmesini bekleyip sonra da kendin açmayı deneyebilirsin.
Alternatif çözümler:
  • Telefon logosu gittiği an Güç ve Ses Kısma tuşlarına basılı tut. Eğer titreşim duyarsan anında o tuşları bırakıp Güç ve Ses arttırma tuşuna bas.
  • Denedim fakat aynı şekilde dediğiniz yerde TWRP'ye girebilmişsiniz galiba. Bilgisayardan telefonun için bir Custom ROM bul ve telefonuna onu TWRP menüsünde kalıp USB kablosu ile bağlayarak at. Sonra da Install ile yükle. Ben de aynısını yaşamıştım ve bu şekilde çözdüm.
Bootloader kilidi kapalı kaldı. Bootloader kilidini açmanın da bir yolu yok.
Bootloader kilidi kapalı kaldı. Bootloader kilidini açmanın da bir yolu yok.

O yüzden mecbur bir telefoncuya götüreceğiz.

Şarjının bitmesini bekleyip sonra da kendin açmayı deneyebilirsin.
Alternatif çözümler:
  • Telefon logosu gittiği an güç ve ses kısma tuşlarına basılı tut. Eğer titreşim duyarsan anında o tuşları bırakıp güç ve ses arttırma tuşuna bas.
  • Denedim fakat aynı şekilde dediğiniz yerde TWRP'ye girebilmişsiniz galiba. Bilgisayardan telefonun için bir Custom ROM bul ve telefonuna onu TWRP menüsünde kalıp USB kablosu ile bağlayarak at. Sonra da ınstall ile yükle. Ben de aynısını yaşamıştım ve bu şekilde çözdüm.

Verileri kurtardın mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aldığımız yere götürdük. Onlarda başka bir yere göndermiş. 500 TL sıkıştırmışım.
Verileri kurtardın mı?

Verileri kurtardın mı?

Temiz MIUI 12.0.8 yükleyip vermişler. Baktım çok eski sürüm ben rahat durur muyum? Yeniden bağladım bilgisayara en yeni MIUI attım. Ama bu sefer sorun çıkmadı :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı