Note 8 Pro'da RAM nasıl temizlenir?

Mantartabanca

Decapat
Daha fazla  
Note 8 Pro telefonum 6 GB RAM olmasına rağmen kullanabildiğim 650 MB ve telefon aşırı takılıyor. 2 uygulama açtığım anda telefon kullanılamaz hale geliyor. Her seferinde format atıyordum 5-6 ay telefon çok iyi çalışıyor fakat sonra yine aynı. Bu sefer format atamıyorum çünkü önemli dosyalar ve mesajlar var şu an. RAM'i nasıl temizleyip telefonu eski haline getirebilirim?

Greenify kur WhatsApp Instagram gibi sürekli kullanmadığın uygulamaları hariç seç ekran kapandığında otomatik kapatsın seçtiğin uygulamalar. Benim S8 Plus var tonlarca uygulama yüklü hala ilk günkü kadar hızlı bu şekilde.

Note 8 Pro telefonum 6 GB RAM olmasına rağmen kullanabildiğim 650 MB ve telefon aşırı takılıyor. 2 uygulama açtığım anda telefon kullanılamaz hale geliyor. Her seferinde format atıyordum 5-6 ay telefon çok iyi çalışıyor fakat sonra yine aynı. Bu sefer format atamıyorum çünkü önemli dosyalar ve mesajlar var şu an. RAM'i nasıl temizleyip telefonu eski haline getirebilirim?

Hocam Xiaomi telefonlarda kendi uygulaması var diye biliyorum. Yoksada ayarlardan depolama veya telefon sağlığına girin. Orada vardır büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı