Çözüldü Redmi Note 8 Pro'da sanal RAM özelliği nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AhmetYldz87

Centipat
Arkadaşlar merhaba, arkadaşımda Redmi Note 8 var ve sanal RAM özelliğini kullanabiliyor (4+1). Ama benim cihazım Redmi Note 8 Pro olmasına rağmen aynı ayar bende yok ek ayarlarda olması gerek ama yok. Geliştirici seçeneklerine de baktım orada da çıkmadı. MIUI sürümüm de onunkinden daha yüksek bunun sebebi nedir yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, arkadaşımda Redmi Note 8 var ve sanal RAM özelliğini kullanabiliyor (4+1). Ama benim cihazım Redmi Note 8 Pro olmasına rağmen aynı ayar bende yok ek ayarlarda olması gerek ama yok. Geliştirici seçeneklerine de baktım orada da çıkmadı. MIUI sürümüm de onunkinden daha yüksek bunun sebebi nedir yardımcı olabilir misiniz?
MIUI Sürümünüz 12.5 üstüyse gözükmesi lazım aslında. @Umut Nas hocam daha iyi bilir.

Redmi Note 8'in 2 farkli turu var.

Ek ayarlar kisminin ekran goruntusunu atar misiniz?
Tel kapalı şuanda 15 dk ya atabilirim

Screenshot_2022-11-10-23-21-03-902_com.android.settings.jpg
Screenshot_2022-11-10-23-20-58-705_com.android.settings.jpg

sürümden olacağını sanmıyorum çünkü arkadaş benden 20 gün sonra aldı kendi telefonunu

Son düzenleme:
@AhmetYldz87,
Simdi arastirma yaptim, sizin sorunun MIUI surumuyle alakasi yok. Xiaomi sizin telefon icin destek vermemis.
Buradan listeye ulasabilirsin. Simdilik yapabilecegimiz bir şey yok.

Çözüm
@AhmetYldz87,
Simdi arastirma yaptim, sizin sorunun MIUI surumuyle alakasi yok. Xiaomi sizin telefon icin destek vermemis.

Daha düşük sürüme destek verip yüksek olana vermemesi... Garip.

@AhmetYldz87,

Teşekkürler hocam yardımınız için.

Geri
Yukarı