Xiaomi Redmi Note 8 virüsü nasıl temizlenir?

Riduigu

Hectopat
Daha fazla  
Telefonuma 2 kez hard reset attım. Ama 23:20'de telefonumun galerisine o kişiye ait bir fotoğraf geldi ve anladım ki virüs silinmemiş. Telefonun garantisi var. Ama gitmesinden korkmuyorum. TWRP kurup format atsam tamamen gider mi virüs? İnternette uzaktan kurulum yapılan virüslerden olduğunu biliyorum sadece.

Xiaomi'nin Mi Cloud servisi var. Eğer resimleri senkronize etmeyi açmış iseniz o resimler sürekli galerinizde olur.

Xiaomi'nin mi Cloud servisi var. Eğer resimleri senkronize etmeyi açmış iseniz o resimler sürekli galerinizde olur.

Onu şimdi kapattım ama ilk 2'de zaten kapalıydı.
Telefonun diskini tamamen "0" lamalısınız.

Yani TWRP gerekli.
Doğru anladım değil mi? Diski "0" lamak için xiaomi bootloader sız rom kurma yazılımı vardı diye hatırlıyorum o işe yarıyor mu? Bu video daki programdan bahsediyorum.

Son düzenleme:
Xiaomi cihazlar yazılım konusunda baş ağrıtan cihazlardır. İyice araştırma yapmadan ellemeyin cihaza. Ne tür hatalar alırsınız onları araştırın derim. Kritik bi hata yaparsanız tamiri için biraz yüksek fiyat biçiyorlar.

Xiaomi cihazlar yazılım konusunda baş ağrıtan cihazlardır. İyice araştırma yapmadan ellemeyin cihaza. Ne tür hatalar alırsınız onları araştırın derim. Kritik bir hata yaparsanız tamiri için biraz yüksek fiyat biçiyorlar.

7 Samsung cihaza Custom Recovery kurulumu yapmıştım. Garantisi var garantiye göndersem diski "0" lamaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı