Note 9'da hızlı şarj çalışmıyor

Until

Hectopat
Telefon birdenbire şarj olmamaya başladı. Bugün telefonu şarja takayım dedim. Hızlı şarj özelliği olan bir şarj makinesine taktım ve şarj olmadı. Eve gittim normal şarja taktım şarj oldu. Orijinal Samsung şarjda da şarj olmadı. Adaptör ısınmıyor bile yani şarj almıyor. Sizce nedeni nedir? (kapattım açtım, kapalı şarja taktım olmuyor.)
Telefon modeli: Redmi Note 9 128 GB kaçak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle diyeyim hocam dershane de şarja sokayım dedim hızlı şarjlı makineye soktum olmadı, eve geldim benim şarja taktım yine olmadı, hızlı şarj olmayana taktım şarj oldu.
Ve tam oturuyor dikkat ettim bir benim cihaz şarj olmadı o şarj makinesinde.
Hocam şarj soketin de toz birikmiştir muhtemelen. İğne yardımıyla çok zorlamadan temizlemeyi deneyin. Tozdan kirden dolayı şarj kablosu sokete tam oturmadığı zaman yapar bu durumu.

Bilgisayar var ise adaptörden çıkarın kabloyu bilgisayara takın. Eğer telefon bilgisayar ile iletişim kuruyorsa şarj soketi sağlamdır.

Bilgisayar var ise adaptörden çıkarın kabloyu bilgisayara takın. Eğer telefon bilgisayar ile iletişim kuruyorsa şarj soketi sağlamdır.
Deneyip bildireceğim hocam. Teşekkürler.

Gördü hocam dosya alışverişi filan yapabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı