Ayakkabının tam uyup uymadığı nasıl anlaşılır?

Aequitas233

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Az önce annemler ayakkabı alacaklar. 2 saat aynı ayakkabıyı denedim ve tam karar veremedim. Bez ayakkabı 2400 TL gibi bir fiyatı vardı. Ayakkabı her yerimi kaplıyor ve önden de değiyor ama beni rahatsız etmeyordu. Sizce alsam mı? Hemen cevap verirseniz sevinirim.

Arkadaşlar selamlar. Az önce annemler ayakkabı alacaklar. 2 saat aynı ayakkabıyı denedim ve tam karar veremedim. Bez ayakkabı 2400 TL gibi bir fiyatı vardı. Ayakkabı her yerimi kaplıyor ve önden de değiyor ama beni rahatsız etmeyordu. Sizce alsam mı? Hemen cevap verirseniz sevinirim.

Ayağın rahat ediyorsa al.

Onun dışında eğer tam olduysa ama sıkıyorsa tırnak batmasına kadar yol açıyor.

Ayağın rahat ediyorsa al.

Onun dışında eğer tam olduysa ama sıkıyorsa tırnak batmasına kadar yol açıyor.
Hocam ayakkabım her taraftan değiyor. Sıkıyor gibi ama beni rahatsız etmiyor. Yürürken vb. bazen öne vursa da rahat.

Hocam seni sonradan rahatsız edebilir bende kendi tecrübeme dayanarak bir numara büyük almanı öneririm.
Büyük numara baktık hocam o da aşırı büyük oldu.

Sıkıyor ama rahatsız etmiyorsa ayakkabının kalıbına alışık değildir ayağın.
Belkide öyledir. Normalde çarşıdan bulduğum çakma ayakkabılar giyinirdim. Bu sefer alıyım markalı dedim ayağıma bi soktum yani ayağımın altı pamuk böyle aşırı rahat geldi. Belki de alışmam gerekecektir. Aldım.

Ayrıca umarım artık ayak büyümem durur. 14 yaşında 44 numara giriyorum. Boyumda büyük değil o yüzden büyük numaralar kötü duruyor üstümde.

Son düzenleme:
Belkide öyledir. Normalde çarşıdan bulduğum çakma ayakkabılar giyinirdim. Bu sefer alayım markalı dedim ayağıma bir soktum yani ayağımın altı pamuk böyle aşırı rahat geldi. Belki de alışmam gerekecektir. Aldım.

Ayrıca umarım artık ayak büyümem durur. 14 yaşında 44 numara giriyorum. Boyumda büyük değil o yüzden büyük numaralar kötü duruyor üstümde.

Bende de aynı sıkıntı var ve bazen beğendiğim ayakkabı modellerinin numarasını bulamıyorum. 46.5 giyiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı