Note II 4.3 Türkiye güncellemesi yayınlandı

Seyit Öktem

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Sarıyer, İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Türkiye'deki Note II kullanıcılarının beklediği 4.3 güncellemesi 43 dakika önce Samsung Türkiye'nin resmi Facebook sayfasından yayınlandı. Umarız sorunsuz bir güncelleştirme olur. Note II kullanıcılarına hayırlı olsun :). Cihazınızı Kies veya telefon üzerinden güncelleyebilirsiniz.

KULIEDN.png

O Samsung'un ayıbı yapacak bir şey yok. Samsung güncellemesi konusunda haklısın fakat iş sadece güncellemeyle bitmiyor. Samsung hiç mi değil LG gibi merdiven altı cihaz yapmıyor. Zaten görüyoruz LG cihazlarının ne kadar kaliteli olduğunu :D. Kaç kez servise gitmişti o :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Atem abi sen bin yaşa ! Bu haberi görünce inan nasıl sevindim bilemezsin. Ulan o kadar küçücük adı sanı duyulmamış adalara verdiler Türkiye'ye anca verdiler güncellemeyi. Babamın Note 2'sini kesin bu akşam el koyup güncelleme yapıyorum. :)

SypeR, Atem güncelleme konusunda kesinlikle çok haklı, yukarıdaki mesajımda da söyledim. Dünya coğrafyasında adını bile bulamayacağımız ülke denilen kara parçaları bile aldı, Türkiye'ye aylar sonra verilmeye başlandı. Bir de Türkiye Note II pazarının en iyi satış rakamlarını elinde tutuyor. Ama gelin görün ki ülkemizi adı sanı duyulmamış ülkelerden bile sonraki sıraya koyuyorlar. Ama tekrar söylüyorum, güncelleme ile iş bitmiyor :). Umarız LG'nin yeni serilerinde bu durumlar giderilir ;). Bu arada Atem uçur kardeşim ayıpsın :).

SypeR, Atem güncelleme konusunda kesinlikle çok haklı, yukarıdaki mesajımda da söyledim. Dünya coğrafyasında adını bile bulamayacağımız ülke denilen kara parçaları bile aldı, Türkiye'ye aylar sonra verilmeye başlandı. Bir de Türkiye Note II pazarının en iyi satış rakamlarını elinde tutuyor. Ama gelin görün ki ülkemizi adı sanı duyulmamış ülkelerden bile sonraki sıraya koyuyorlar. Ama tekrar söylüyorum, güncelleme ile iş bitmiyor :). Umarız LG'nin yeni serilerinde bu durumlar giderilir ;). Bu arada Atem uçur kardeşim ayıpsın :).

Evet. Samsung çok ayıp etti bu konuda. Neyse geldi ya...

Ekran döndürme simgesi sürekli açık duruyor yeni güncelleme ile birlikte. Artık böyle mi? Yoksa bende mi bir problem var ?

3504f2s.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı