Note III vs Xperia Z2 vs iPhone 5S vs Lumia 1520

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B
Anladım. Şimdi ben bir kamera bir telefon almaktansa ikisini de bir arada görebileceğim bir ürün almak istiyorum. Lumia 1020 çok iyi bir kameraya sahip. 1520'de öyle ama aralarında hangisi ben evde tripod tarzı şeyler yardımıyla video çekerken daha yardımcı olur? Bu arada Lumia 1520 ile 1020 arasında performans farkı çok fazla mıdır?
Lumia 1020 alırsan yanında bunu alarak tripot ile kullanabilirsin. Lumia serisinin en alt seviye telefonunda bile performans sorunu yaşamazsın. tabi 1520 donanım olarak 1020'den çok üstün. Seçim yapmaya gelince iş önceliğe düşüyor. Öncelik kamera ise kesinlikle 1020. Performans olarak da hiçbir sorun yaşamazsın.

Windows Phone kulağa çok güzel geliyor ama yabancı olduğum bir işletim sistemi olduğu için çok kuşkuyla yaklaşıyorum. Bir önyargı var ama test edeceğim telefonları.

Windows Phone kulağa çok güzel geliyor ama yabancı olduğum bir işletim sistemi olduğu için çok kuşkuyla yaklaşıyorum. Bir önyargı var ama test edeceğim telefonları.
Test imkanın varsa daha iyi. Kullanımı zor mu diye düşünme. Kullanımı son derece basit ve kolay. Akıcılığı harika. Aklına takılan başka soru varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Son olarak o zaman şunu sorayım. Nokia ProCam programı 1020'de ve 1520'de aynı özellikleri mi içeriyor? Profesyonel ayarlarda kullanımı kullancı dostu mudur? Sorularımı cevapladığınız için teşekkür ederim.

Son olarak o zaman şunu sorayım. Nokia ProCam programı 1020'de ve 1520'de aynı özellikleri mi içeriyor? Profesyonel ayarlarda kullanımı kullancı dostu mudur? Sorularımı cevapladığınız için teşekkür ederim.
Evet ikisinde de aynı diye biliyorum. Boş bir zamanında Technopat'ın 1020 ve 1520 incelemesine bakarak görebilirsin. Pro ayarların kullanımı da gerçekten çok basit. Kullanıcı dostu bir arayüz var.

Hocam bence ne alırsan al android kesinlikle alma uygulamalar benim için önemsiz dersen nokia ama uygulamada stabilite de dersen 5S ama android alma 3-4 sene oldu sanırım android kullanalım s4 var bitane en iyiside en kötüsüde çok çabuk değer kaybeder işletim sistemi allaha emanet gibi geliyor bana :D ya 2011 de bi ipad 2 aldım hala destek var hala var 950 liraya satılıyor değeri düşmüyor stabil desen stabil uygulamaları çok tavsiye ediyorum şu s4 ü elden çıkarıp en yakın zamanda bir 5S alacağım ama Nokiaları çok beğeniyorum gerçekten hiç kullanamamış olsam bile iyi bir işletim sistemi olduğunu biliyorum. ama hocam sen sen ol uzak dur androidden uygulama önemsiz dersen Nokia yok önemli dersen apple ama android alma benim gibi pişman olma..

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı