Notebook 240-256GB SSD Önerisi

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. 240-256GB hafızaya sahip fiyat/performans odaklı bir SSD arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe varsa Samsung, biraz daha uygun olsun diyorsanız Kingston, WD, Gigabyte ve Cruical gibi markaları tavsiye edebilirim.

Son düzenleme:

Hepsinin fiyatları yakın. Ben Cruical BX500 modelini 1 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim ama genelde forumda tavsiye etmezler, kronik sorunlu falan derler. Belki de öyledir ama benim elimdeki SSD'de hiçbir sıkıntı yok.

WD Green ve Blue serisine de olumsuz yorum yapan birini görmedim. Aynı şekilde Kingston da disk konusunda bilinen ve güvenilen bir markadır. Gigabyte da aynı şekilde güzel bir SSD'ye benziyor.

Tercih size kalmış :D

Hepsinin fiyatları yakın. Ben Cruical BX500 modelini 1 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim ama genelde forumda tavsiye etmezler, kronik sorunlu falan derler. Belki de öyledir ama benim elimdeki SSD'de hiçbir sıkıntı yok.

WD Green ve Blue serisine de olumsuz yorum yapan birini görmedim. Aynı şekilde Kingston da disk konusunda bilinen ve güvenilen bir markadır. Gigabyte da aynı şekilde güzel bir SSD'ye benziyor.

Tercih size kalmış :D
WD240 ve Crucial arasında kaldım ikisinden birine karar vereceğim. Teşekkürler. :)

Geri
Yukarı