Notebook AMD mi Intel mi?

Casper pc den sayılmaz enes1391 bütçem var. Ama amd de iyi işlemci ve ekrankartı üretiyi için kafamı karşıtdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynayacaksan işlemciye bakma bile. Ekran kartı en iyi olan modeli seçmeye bak. Zaten Casper gibi üreticiler hariç iyi ekran kartına yetecek işlemciyi koymuşlardır.

Oyun oynayacaksan işlemciye bakma bile. Ekran kartı en iyi olan modeli seçmeye bak. Zaten Casper gibi üreticiler hariç iyi ekran kartına yetecek işlemciyi koymuşlardır.
Öyle deme ama Casper'da ekran kartına yetecek işlemciyi fazlasıyla koyuyor. GT630'a i7 :) Bu durum bana ferrari alıp tüp taktıran Türk'ü hatırlatıyor nedense. Aynı kafadalar heralde :)

Şimdi ekran kartı nvıdıa ikinci bir notbook alıp makinamdaki yük hafifletmek derdim. yine nitel işlemcili bir nvıdıs ekran kartlı notbook alıcam.

Notebook aldım, 4. nesıl intel i3 işlemci... 2gb AMD Radeon olan bir makina aldım. Ama sorun şu, AMD'nin güncellemesi varsa nasıl yapıcağım bilemiyorum...

İlk önce arkdasım hayırlı olsun. Bize laptop markasını ve modelini atarsan seviniriz, sonracıma AMD yazılımı yüklü gelir zaten sen oradan girip güncelleme sorgulaması yapabilirsin, sitesine girip modelinden de yapabilirsin.

Lenovo g50 70 marka ve model bu.

Lenovo bu pc de full hd ekran kulanmış sistem güzel.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı