Notebook harici ekran kartı çalıştığı nasıl anlaşılır?

erginsevdi

Hectopat
Merhabalar. Ben Samsung 2. el laptop aldım. Yalnız oyunlarda çok kötü FPS alıyorum ekran kartımın driver'ını güncelledim. Aygıt yöneticisinde düzgün çalışıyor gösteriyor ama oyunlarda kötü FPS alıyorum. HD 7600M serisi var üstünde. Oyunun FPS'lerini araştırıyorum İntel 4000'i kullanıyor gibime geldi. Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de 7670m var yüksek performansı seçtiğiniz zaman otomatik olarak geçiyor. Malesef FPS değerleri kötü bir kart.

Son düzenleyen: Moderatör:
ceza aldığım için cevap veremedim.
gpu-z programına bakıyorum değerler gösterirken 10 sn sonra bi garip oluyor herşey %100 oluyor sıcaklık 5 derece oluyor. proğramı kapatıyorum yeniden başlatınca değerler normale biniyor daha sonra tekrarlıyor böyle. driver san francisco oyunda 35-40 fps veriyor mafia2 de 20-25 fps veriyor laptop sıcakığı 70-85 arası oynuyıor bu değerler normal mi bilemiyorum. bilgilendirirseniz sevinirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı