Notebook HDD-SSD Değişikliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani rehber olarak o videoyu edindiğim için böyle düşünüyorum yoksa USB bellek ile yedek alma konusuna ise tamamen yabancıyım açıkçası kafama baya yer eden bakarak adım adım uygulayacağım videoyu umduğum gibi giderse diğer 2 NB'yede aynı işlemi yapacağım HDD-SSD ve DVD-HDD değişiklikleri.

Murat Hocam, sistemi sorunsuz bir şekilde yükseltmiştim fakat sonradan aklıma geldi. Şu an Win 10 64 bit home kullanıyorum fakat NB'nin altında Win7 home Premium yazıyor (microsoft etiketinde) anladığım kadarıyla geçen yıl özel bir teknik servise verdiğimde NB'ye 64 bit işletim sistemi kurmuşlar. Ancak herhangi bir etkinleştirme problemiyle karşılaşmadım. Acaba orjinal windows kullanmıyor olabilir miyim diye düşünmeden edemedim o yüzden ürünlerin kargosu gelene kadar PC'ye Win 7 kurup anahtarla etkinleştirip, yeniden Win10 rezervasyonu yapmayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı ?

PC'ye Win 7 kurup anahtarla etkinleştirip, yeniden Win10 rezervasyonu yapmayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı ?
Sen bilirsin. Elinde Win 10 anahtarı olmadığından temiz olarak kurulmuş Win 7'yi yükseltmek daha sağlıklı olur tabi.

Murat Hocam USB ile WİN 10 kurdum fakat DVD yuvasına HDD yi monte ettikten sonra NB HDD deki işletimi açtı bunun için bios menüsüne girmek istedim ama ben bir şifre koymamama rağmen ENTER CURRENT PASSWORD uyarısı aldım. Ne yapmalıyım sizce ? @Murat5038 eğer online değil iseniz @Recep Baltaş @Ali Güngör

Video yüklerken sürekli ''Security error occurred. Please refresh the page and try again.'' hatası alıyorum @Murat5038

12347759_1155509597810382_5426765245737976889_n.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu youtube üzerinden yükledim konuyu kapatabilirsiniz. Tekrar desteğiniz için teşekkürler. @Murat5038

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı