Notebook için DDR3 RAM Tavsiyesi

Atabey27

Decapat
RAM alacağım ama uyumluluğunu bulmam lazım. Uygun fiyatlı bir tavsiye verebilir misiniz?

2.png

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada önemli noktalardan biriside anakartın en fazla kaç GB RAM desteklediği. Çağlar beyinde dediği gibi AIDA64 yazılımı ile RAM ve anakart kısımlarının ekran görüntülerini paylaşır mısınız?

Buyrun istedikleriniz bunlardır inşallah
Adsız.png

++güncel

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    46,8 KB · Görüntüleme: 47
  • 3.png
    3.png
    44,4 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Anakart yazan kısmı da atabilir misiniz. Şuan bilgisayarınızda ki RAM internet üzerinde online satışta stoklarda bulunmuyor. Anakartınızı araştırıp size uyumlu bir RAM tavsiyesi vereceğim, bir de kaç GB istiyorsunuz?

Anakart yazan kısmı da atabilir misiniz. Şuan bilgisayarınızda ki RAM internet üzerinde online satışta stoklarda bulunmuyor. Anakartınızı araştırıp size uyumlu bir RAM tavsiyesi vereceğim, bir de kaç GB istiyorsunuz?

2GB Ram alacağım

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    73,1 KB · Görüntüleme: 48
  • Adsız.png
    Adsız.png
    69 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
4 GB al bence 2 GB aldığınız zaman ileriye doğru arttıramazsın. En azından şimdi 4 alırsan ileriye doğru 4 daha alırsan 8 olur toplamda. Şuan ki 2'yi fotoğraf çek satarsın sahibinden de 50-60 ₺ arası bir fiyata. KINGSTON 4GB 1600Mhz DDR3 1.35V - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 619785656

Teşekkürler hepinize
Satıcı istanbul içi satıyomuş ben Gaziantep'de oturuyorum onun için onu alamadım başka önerebileceğiniz ram varmı
Samsung 4gb Ddr3l 1600 Mhz 1.35v Laptop Ram - n11.com

Benim Laptop için uyumlumudur sizce
Lütfen yardımınız lazım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı