Notebook İlk Seferde Açılmıyor

Hardy`

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi güç tuşuna bastığımda açılmıyor. Fanlar 2-3 saniye arası çalışıp duruyor. Ekrana Acer logosu bile gelmiyor ve bu şekilde kalıyor. Birkaç kez kapatıp açtığımda çalışıyor. Henüz 1 haftalık cihaz neden böyle bir hata alıyor olabilirim?

Son düzenleme:
Başlıkta da belirttiğim gibi güç tuşuna bastığımda açılmıyor. Fanlar 2-3 saniye arası çalışıp duruyor. Ekrana Acer logosu bile gelmiyor ve bu şekilde kalıyor. Birkaç kez kapatıp açtığımda çalışıyor. Henüz 1 haftalık cihaz neden böyle bir hata alıyor olabilirim?
Garantiye gönderin direk uğraşmayın bence.

Merhaba,

Söylediklerinize göre aklma ilk gelen şey, elektriksel bir problem olduğu büyük ihtimalle tam yerine oturmamış BGA gibi şeylerde böyle sorunlar çıkarabiliyor.

Garantiye göndermenizi veya geri iade etmeye çalışmanızı önerebilirim.

Bilgisayar normalde freedos geliyordu kullandım ama kutu içeriği vs duruyor satıcı hepsiburada. Tekrar kurulum yapmayı denemeli miyim yoksa direkt iade mi etmek mantıklı olur?

Servise gönderme rezil olursun, bir haftalık ürün için ne servisi ? Direkt iade edip paranı al. O ürün, bu problemi olduğu biline biline satışa sunuluyor. Rezalet.

Haklısınız sanırım ya moralim bozuldu bir de 2 hafta kargoya vermelerini beklemiştim. Rezillik gerçekten ama ilk açtığımda direkt açılmıştı bilgisayar yani bir sorun yok gibi gözüküyordu ona anlam veremiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı